"Wachs This" video s Lucasem Wachsem

Šest minut plnohodnotnýho backcountry. To je Lucas Wachs a jeho "Wachs This"...

Jak by se vám líbilo mít ve svým portfoliu sponzorů výrobce piva?! Nezní to zle, že jo. Jedním z takových šťastlivců je americkej rider Lucas Wachs, kterýho podporuje 10 Barrell Brewing. A právě ve spolupráci s ním teď vydává video "Wachs This", kde najdeme záběry, který posbíral během loňskýho natáčení s produkcemi Level 1 a Matchstick. Dostaneme hodně nabušenou porci backcountry jezdění ze zaoceánských míst jako Britská Kolumbie, Washington a Oregon.  

"Wachs This" video s Lucasem Wachsem:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!