Your Park v Deštném čeká tuto sobotu opening

Zima se snad už i na našich horách dá trošku dohromady. Důkazem budiž sobotní opening v oblíbeným Your Parku v Deštném v Orlických horách...

Pozvánka z ofiko události:

Zima se nám konečně trochu umoudřila, a i když nesype hromady prašanu, tak Deštenští zasněžováci, jsou díky mrazivému počasí maximálně vytíženi a dostali se s dělama už i na snowpark. Díky tomu Vás můžeme s radostí pozvat na otevíračku místního YOUR PARKu, který pro Vás připraví patrička místních shapers na sobotu 1.2.2020.

Bude pro Vás připraven perfektně šejplej parčík, kde si na svoje přijde každý od dětí a věčných začátečníků, přes frajírky a pilovače stylu a triků až po nadupaný borce a profíky. Spodní část snowparku bude ozvučena a bude zde probíhat testovačka vybavení značek pod křídly Snowboard Zezula.

Večer od 19h bude u baru 2Dvojka za podpory pivovaru Agent z Olešnice v Orlických horách, Snowpunx, Kohoutková Voda, FReeride.cz a Snowboard Zezula probíhat první díl ze série mísní Grill'n'Gring session, kdy zde budou připravené a osvětlené překážky na jibování, k dispozici pro Vás bude rozehřátý gril na Vámi donesené dobroty.Bude probíhat contest na překážkách o ceny od partnerů a celý večer a následnou afretparty na baru 2Dvojka bude hudebně doprovázet duo DJs Dusty Feet a Jezza.

Událost najdeš zde.

Web Your Parku najdeš zde.

Sociální sítě:

Vydal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Merinho Meyer a jeho pohoda v Saas Fee

Jak může vypadat pohodový léto v Saas Fee nám poodhalí Merinho Meyer...

Cody Ray s kámošema zajezdili na Mt. Hoodu

Opět míříme na Mt. Hood, kam nás vezme se svou partou Cody Ray...

Salomon TV láká na novou řadu

Ani letošní podzim nebudeme ochuzeni o několik dílů Salomon TV...