Zkoukni vítězný triky na Spring Battlu 2023 z Absolut Parku

Dáme si všechny nejlepší triky z letošního Spring Battlu, za který si riders odváželi tučný prizemoney...

Říkáte si, že většina závodů je na jedno brdo?! To je furt nějakej slopestyle, big air nebo rampa, která je stejně pro většinu z nás španělská vesnice. Pak tu ale máme taky pár eventů, který rozhodně nechodí kolem horké kaše a nebojí se popustit trošku uzdu originalitě. Řeč je dneska o každoročním Spring Battlu, který už si našel pevný místo v rakouském Absolut Parku ve Flachauwinklu. Akce se sice odjela už více jak týden dozadu, ale největší zabijáky, killery a vrahy známe až nyní. S vyhlášením to je tady totiž trošku na štíru a vítěze jsme se dozvěděli až nyní díky live show. Pokud tedy nevíte, v čem je zakopanej pes, tak vězte, že se to hned dozvíte.

Celá akce je naplánovaná na čtyři dny a s přihláškou může přicupitat úplně každej z nás. Úkol je fakt prostej. Stačí natočit jeden jedinej trik ze čtyř předdefinovaných kategorií nebo v lepším případě rovnou všechny čtyry. Ty pak poslat na příslušná místa a čekat, jestli zrovna vaše triková nabídka zaujme fundovanou porotu. Už pravidelně jezdci pokouší osud ve čtyřech disciplínách: best trick big air, best trick rail, best 540 (moje oblíbená) a best turbo knuckle. Není tady schovaná vůbec žádná záludnost. Jedině fakt, že se budete muset vypořádat s konkurencí světových es! Prizemoney totiž dohomady pro snb a freeski vystřelilo do neuvěřitelných výšin a rozděluje se 100 000 USD! Třeba vítěz big airu si vlastně za jeden vydařenej skok odnese hned pět táců. Slušný... O motivaci tady tak není nouze. My si teď dáme videa úplně všech vítězných triků a to jak od chlapský sebranky tak jejich ženských protějšků. 

Vítězové Spring Battlu 2023:

Best Big Air:

Muži:

Ženy:

Best Rail:

Muži:

Ženy:

Best Turbo Knuckle:

Muži:

Ženy:

Best 540:

Muži:

Ženy:

Více o Spring Battlu 2023 najdeš na webu Absolut Parku zde.

věty vybattlil

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Na čtvrtém ročníku Scandinavian Team Battlu nechyběla česká stopa

Už je to sice nějakej pátek, co Kodaň hostila letošní ročník Scandinavian Team Battlu 2024, ale určitě by byla velká chyba se o něm nezmínit...

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...