Známe vítěze Become A Nine

The Audi Nines zná vítěze videosoutěže Become A Nine a my vám je samozřejmě prozradíme

Mílový kroky se blíží jedna z nejočekávanějších akcí sezóny, kterou určitě jsou monumentální The Audi Nines. Letos navíc dostaneme hned dvojtou porci díky dvěma separátním akcím. Jak už jsme několikrát vypíchli, tak pány čeká dostaveníčko v Söldenu a něžné pohlaví se naopek sejde a zajezdí v nedalekém Obergurglu-​Hochgurglu. Všechno tahle paráda vypukne už 22 .dubna a vyvrcholí sobotním závodem 27. dubna. Jak budou vypadat vesmírny setupy již bylo odhaleno, stejně jako už známe taky první jména pozvaných šílenců jak mezi pány tak mezi dámami. 

Co nám tedy ještě zbývá prozradit?! Pokud tipujete vítěze videosoutěže Become A Nine, tak jste trefili hřebíček na hlavičku! Ta jako každý rok katapultuje pár šťastlivců přímo na celou akci. Co jste k tomu museli udělat?! Natočit video se svým lyžařským umem a modlit se, aby zrovna vaše skills zaujalo porotu. My už dneska známe šťastný kvartet, který pomalu a jistě může začít balit do rakouských Alp. Bohužel mezi nima není ani jeden z českýho tria Matěj Švancer, Šimon BartíkDan Hanka, kteří se svými výtvory bohužel letos neuspěli. A kdo si tedy může výskat radostí? Mezi chlapy to je Kanaďan Dean Bercovitch a finskej vrahoun Elias Syrjä. Za bábovky se můžeme těšit na Američanku Caroline ClaireMargaux Hackett z Novýho Zélandu.

Tady můžete juknout na jejich Become A Nine videa:

Dean Bercovitch:

Elias Syrjä:

Caroline Claire:

Margaux Hackett:

Web The Audi Nines najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Česká reprezentace odtajnila složení a plány na novou sezónu

Pojďme se podívat, co na nadcházející sezónu plánuje naše repre alias Czech Freeski Team...

Sezónní mixtape Valentina Morela

Švýcarskej štylař Valentin Morel a jeho parkovej season edit..

Čtyři ikony freeskiingu letos završily úspěšnou závodní kariéru

Hned čtyři velikáni freeskiingu se během letošní sezóny rozhodli uzavřít svoje bohaté závodní zkušenosti a úspěchy. Pojďme si je připomenout...