Známe vítěze Become A Nine

The Audi Nines zná vítěze videosoutěže Become A Nine a my vám je samozřejmě prozradíme

Mílový kroky se blíží jedna z nejočekávanějších akcí sezóny, kterou určitě jsou monumentální The Audi Nines. Letos navíc dostaneme hned dvojtou porci díky dvěma separátním akcím. Jak už jsme několikrát vypíchli, tak pány čeká dostaveníčko v Söldenu a něžné pohlaví se naopek sejde a zajezdí v nedalekém Obergurglu-​Hochgurglu. Všechno tahle paráda vypukne už 22 .dubna a vyvrcholí sobotním závodem 27. dubna. Jak budou vypadat vesmírny setupy již bylo odhaleno, stejně jako už známe taky první jména pozvaných šílenců jak mezi pány tak mezi dámami. 

Co nám tedy ještě zbývá prozradit?! Pokud tipujete vítěze videosoutěže Become A Nine, tak jste trefili hřebíček na hlavičku! Ta jako každý rok katapultuje pár šťastlivců přímo na celou akci. Co jste k tomu museli udělat?! Natočit video se svým lyžařským umem a modlit se, aby zrovna vaše skills zaujalo porotu. My už dneska známe šťastný kvartet, který pomalu a jistě může začít balit do rakouských Alp. Bohužel mezi nima není ani jeden z českýho tria Matěj Švancer, Šimon BartíkDan Hanka, kteří se svými výtvory bohužel letos neuspěli. A kdo si tedy může výskat radostí? Mezi chlapy to je Kanaďan Dean Bercovitch a finskej vrahoun Elias Syrjä. Za bábovky se můžeme těšit na Američanku Caroline ClaireMargaux Hackett z Novýho Zélandu.

Tady můžete juknout na jejich Become A Nine videa:

Dean Bercovitch:

Elias Syrjä:

Caroline Claire:

Margaux Hackett:

Web The Audi Nines najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Pět nejlepších nováčků sezóny

Jako každý jaro i to letošní nás čeká článek, kde jukneme na pět nejlepších nováčků, jejichž jména nám ještě nedávno byla naprosto cizí...

Eetu Rintamaa a jarní Ruka

Trocha jarního ježdění z finský Ruky s Eetu Rintamaaem...

Kevin Rolland se zotavuje po vážném zranění

Máme tady konečně nové informace o zdravotním stavu Kevina Rollanda...