Známe vítěze Become A Nine

The Audi Nines zná vítěze videosoutěže Become A Nine a my vám je samozřejmě prozradíme

Mílový kroky se blíží jedna z nejočekávanějších akcí sezóny, kterou určitě jsou monumentální The Audi Nines. Letos navíc dostaneme hned dvojtou porci díky dvěma separátním akcím. Jak už jsme několikrát vypíchli, tak pány čeká dostaveníčko v Söldenu a něžné pohlaví se naopek sejde a zajezdí v nedalekém Obergurglu-​Hochgurglu. Všechno tahle paráda vypukne už 22 .dubna a vyvrcholí sobotním závodem 27. dubna. Jak budou vypadat vesmírny setupy již bylo odhaleno, stejně jako už známe taky první jména pozvaných šílenců jak mezi pány tak mezi dámami. 

Co nám tedy ještě zbývá prozradit?! Pokud tipujete vítěze videosoutěže Become A Nine, tak jste trefili hřebíček na hlavičku! Ta jako každý rok katapultuje pár šťastlivců přímo na celou akci. Co jste k tomu museli udělat?! Natočit video se svým lyžařským umem a modlit se, aby zrovna vaše skills zaujalo porotu. My už dneska známe šťastný kvartet, který pomalu a jistě může začít balit do rakouských Alp. Bohužel mezi nima není ani jeden z českýho tria Matěj Švancer, Šimon BartíkDan Hanka, kteří se svými výtvory bohužel letos neuspěli. A kdo si tedy může výskat radostí? Mezi chlapy to je Kanaďan Dean Bercovitch a finskej vrahoun Elias Syrjä. Za bábovky se můžeme těšit na Američanku Caroline ClaireMargaux Hackett z Novýho Zélandu.

Tady můžete juknout na jejich Become A Nine videa:

Dean Bercovitch:

Elias Syrjä:

Caroline Claire:

Margaux Hackett:

Web The Audi Nines najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Parádní edit "Alpine Stroll 2" natočený na FPV dron

Filmař Nicolas Gaillard a jeho droní video pecka...

Šimba tě zve na Snowpanic Freeski Camps 2020

Ani toto léto bychom neměli přijít o Snowpanic Freeski Camps se Šimbou a Máriem...

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!