Známe vítěze SuperUnknown 20

Podívej se, kdo se opanoval jubilejní dvacátej ročník oblíbený soutěže SuperUnknown od Level 1 Productions...

Pánové z Level 1 Productions nás už sice nějaký ten pátek nezásobují celovečerními filmy, ale pořád si hýčkají svojí videsoutěž SuperUnknown. Ta se letos dokodrcala už ke dvacátýmu ročníku a jubileum se taky náležitě oslavilo. Šestnáctka vyvolených finalistů se v druhý půlce dubna sešla v americkém Mammothu, kde na ně čekat tradiční finálový týden, kde se hlavně shredilo a musel se korunovat letošní král a královna. Letos na to ale finálová parta nebyla sama. Do Kalifornie totiž taky dorazily čtyři desítky zajímavých jezdců a to jak minulý vítězové včetně naší Téry Korábové nebo prostě lyžníci, kteří se kolem Level 1 bandy motají. Kluci nás letos sice ochudili a tradiční videovýtupy, ale nebojte se. Na podzim by mělo vyjít velký recap video, který ukojí  naše choutky.

vítězové SuperUnknown 20 (foto Level 1)

Teď už ale rychle k letošním vítězům, protože jejich jméno jsou venku. Tučnej šek na 2500 USD nebo třeba celoroční Ikon Pass si ve dvacátým výročí vyjezdil nakonec Nor Mikkel B. Kaupang a osmnáctiletá Kanaďanka Caiomhe Heavey alias Quavo. Vítězům samozřejmě posíláme obr gratulace a na jejich počínání v Mammothu se přece jenom na několik minutek podíváme. Právě vítězná dvojka figuruje v zatím jediném ofiko editu, který spatřil světlo světa.

SuperUnknown 20 Winners edit:

Level 1 web najdeš zde.

hlody

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Česká reprezentace odtajnila složení a plány na novou sezónu

Pojďme se podívat, co na nadcházející sezónu plánuje naše repre alias Czech Freeski Team...

Sezónní mixtape Valentina Morela

Švýcarskej štylař Valentin Morel a jeho parkovej season edit..

Čtyři ikony freeskiingu letos završily úspěšnou závodní kariéru

Hned čtyři velikáni freeskiingu se během letošní sezóny rozhodli uzavřít svoje bohaté závodní zkušenosti a úspěchy. Pojďme si je připomenout...