El GOUNA KITEMANIA

V této době je o závody celkem nouze a tak když se zavody povedou tak jako tento víkend v Egyptě je to určitě pecka. V závodech nechyběli ani zástupci z českých řad! Tak chekuj výběr fotek ze závodů a jak se umístili čeští riders.

V závodu Freestyle startovalo 38 mužů a 8 žen. Do race na twintipu bylo přihlášeno kolem 40 závodníků. Specifické pro závody bylo, že se dalo startovat je na nafukovačkách. Do race závodu kde se djelo 5 rozjížděk pak prmluvili čeští rideři! 

Autor: El gouna Kitemania, Niklas funk 

Tyto závody bych hodnotil za jedny z nejlepších za posledních x let co jsem navštívil nejen zde v Egyptě! Skvělá show rideru, organizace, účast nejen divaků, ale riderů a to se vůbec nezmiňuju nad astonomickými cenami.
Lukáš Vogeltanz
Autor: El gouna Kitemania, Niklas funk 

Pořadí 

Freestyle profi sponsored riders:

 1. Abdo Eid
 2. Ahmed kite
 3. Mostafa Abbas

Freestyle advanced riders:

 1.  Abdo el Nos
 2.  Aly Balba
 3.  Shika

Freestyle girls:

 1. Noussa Denkler
 2. Salma Sherif
 3. Marta Gula
 4. Monika Zizi (CZ)

Race tt:

 1. Lukas Vogeltanz (CZ)
 2. Grzegorz Łopusiewicz (PL)
 3. Martin Pribyl (CZ)

Děkujeme Kite4fun za doplnění pořadí.

Text

Lukas "hodí" Doležal
Další články autora

Další zajímavé články

TOP 8 zajímavých faktů a statistik o kiteboardingu

Dali jsme si práci a k "nejhůře provozovatelnému sportu" v ČR jsme spolu se zahraničním partnerem připravili nejzajímavějších 8 statistik, bez kterých nemůžete žít.

Snowkite trip za milion!

Švýcarská horská oblast okolo Svatého Mořice každoročně láká buď nedočkavé snowkitery v době, kdy u nás ještě nejsou podmínky nebo ty, kteří ve výběru kitespotů neuznávají kompromisy. Petr Rychnovský patří mezi ty druhé. Přečtěte si originální výpověď jednoho "celého dne":