10 nejsledovanějších videí léta 2015

Léto je v plném proudu a snowboardového materiálu je přeci jen podstatně méně než v zimních měsících. Tato doba vybízí, vrátit se k nějakému staršímu materiálu, který si zaslouží oživit a trochu si ho připomenout. V dnešním článku si tak dáme návrat do loňského léta a pustíme si deset nejsledovanějších videí, které jsme vám přinesli v rozmezí května až srpna. Startujeme desítkou a jdeme postupně podle sledovanosti až k prvnímu, nejúspěšnějšímu videu. Užíjte si následující snowboardové minuty.

10. Edit z jihokorejského resortu Korea Kings

9. The Cinder Cone - dům na stromě

8. Absinthe Films uvádí teaser ke své novince Eversince

7. Nitro team zajezdil na 80 metrů dlouhém railu

6. Jak Billy Morgan odjel první Backside Quadruple Cork 1800

5. The Nomads Bus - Belgický pár zabydlel autobus

4. Ondřej Kozák a jeho jeden den v Aucklandu

3. Still Shreddin edit - Češi zase řádí ve Whistleru

2. Trill Shredlife 2015 by Shred For Fun - Full movie

1. Dvě malé holčičky si užily tandemový snowboarding

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!