3...2...1...DROP! Dvacet minut pohody v backcountry filmu "COALESCENCE"

To nejlepší co dnes večer můžeš udělat pro oddech. Dvacet minut pohody v krásách okolí amerického Jackson Hole.

Na prknech:

Cam FitzPatrick, Travis Rice, Aaron Hallenbeck, Cooper Branham, Hans Mindnich, Chase Josey, Benji Farrow, Taylor Gold, Asher Humphreys and more.

Za objektivem:

Filming by: Jared Spieker, Wade Dustan, Justin Mayers, Frederick Norquist, Andrew Hook, Matt Hines, Dustin Varga and Rich Goodwin.

Sestřihy, prostřihy a střih:

Justin Mayers

"COALESCENCE"

Aby se to všechno stalo, byla zapotřebí armáda. Jezdci spojující se ze všech oblastí k dosažení jednoho cíle; dopřát si jízdu v horách a vytvořit něco, s čím se s vámi můžeme podělit, bez ohledu na to, kdo jste.

Nabídl ke shlédnutí

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.