3...2...1...DROP! Dvacet minut pohody v backcountry filmu "COALESCENCE"

To nejlepší co dnes večer můžeš udělat pro oddech. Dvacet minut pohody v krásách okolí amerického Jackson Hole.

Na prknech:

Cam FitzPatrick, Travis Rice, Aaron Hallenbeck, Cooper Branham, Hans Mindnich, Chase Josey, Benji Farrow, Taylor Gold, Asher Humphreys and more.

Za objektivem:

Filming by: Jared Spieker, Wade Dustan, Justin Mayers, Frederick Norquist, Andrew Hook, Matt Hines, Dustin Varga and Rich Goodwin.

Sestřihy, prostřihy a střih:

Justin Mayers

"COALESCENCE"

Aby se to všechno stalo, byla zapotřebí armáda. Jezdci spojující se ze všech oblastí k dosažení jednoho cíle; dopřát si jízdu v horách a vytvořit něco, s čím se s vámi můžeme podělit, bez ohledu na to, kdo jste.

Nabídl ke shlédnutí

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Vyrazte v létě k vodě a navnaďte se s naším přehledem water jumpů

Teploty začínají atakovat hranici, kdy je příjemné trávit čas spíše u vody, než kdekoliv jinde. Na snowboarding většina z vás nemá ani pomyšlení, protože už je dávno po sezóně. Pokud tedy zrovna nepatříte do sorty riderů, kteří využívají ledovců nebo krytých hal. Je tu ale ještě jedna možnost, a to využívat skoků do vody, které v naší zemi najdete hned čtyři. Ideální čas spojit snowboarding s horkým letním počasím. V tomto přehledu se podíváme, které water jumpy jsou ready na vaší návštěvu a váš trénink.

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!