Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.

Na úvod bychom rádi zmínili, že v plánu byla a stále je česká premiéra filmu v produkci Freeride.cz. Co si budeme povídat, aktuálně to moc nadějně nevypadá, nicméně pokud se rozvolní restrikce, tak uděláme maximum pro to, abychom k nám Absinthe crew dotáhli nebo zorganizovali premiéru alespoň bez jejich osobní účasti. Držme si palce a třeba se někdy v listopadu uvidíme v kině nebo klubu.

Rok 2020 přinesl mnohým dost nepředvídané změny. Co se ale nezměnilo, je to, že každý podzim Absinthe Films vypouští nový snowboardový film. Ani letos nás tahle legendární filmařská a riderská parta nenechá bez audiovizuálního zážitku, který vždy nejlíp nabudí na nadcházející sezónu! Kluci a holky absinťácký to zvládli i přes kratší období natáčení v minulé sezóně. Jak všichni víme, zimní resorty po celém světě byly v březnu díky koronavirové epidemii náhle uzavřeny, což samozřejmě filmovým snb produkcím moc do karet nehrálo.

Nový film s neskutečným pořadovým číslem 21 (!!!), který přináší Justin Hostynek, Shane Charlebois a Absinthe crew, dostal jméno CHANNEL ZERO. Můžeme se jako vždy těšit na ten pravý Absinthe způsob zachycení všech aspektů snowboardingu od powder runů v backcountry přes městské jibby a crazy triky až po cestování do exotických destinací, kde riders bojovali o každý top záběr. V 55 minutách si podíváme na spoty do Kanady, USA, Ruska, Rakouska, Švýcarska, Finska a na Island.

CHANNEL ZERO je kanál, který ve vaší televizi nenajdete. Musíte se vydat do přírody, abyste se na tuhle frekvenci naladili.
Justin Hostynek

Jak říkají sami tvůrci, CHANNEL ZERO popisuje stav mysli ve chvílích, kdy trávíte čas v přírodě. Okamžik, kdy to všechno nasajete a cítíte se ve spojení s matkou Zemí. Pro některé to může být ten okamžik před tím, než dropnete po hiku do svého powder runu, pro ostatní ten okamžik, kdy surfujete hlubokým čerstvým prašanem. Co je pro vás CHANNEL ZERO? Justin Hostynek to popisuje takhle: „CHANNEL ZERO je kanál, který ve vaší televizi nenajdete. Musíte se vydat do přírody, abyste se na tuhle frekvenci naladili.“

Film představí jako vždy crew skvělých jezdců. Mezi nimi je třeba Wolle Nyvelt z Rakouska, pravý Absinthe veterán, který měl party v mnoha předchozích Absinthe filmech. Spolu s ním si ve filmu “zahrají” jeho krajané a přátelé Tom Tramnitz a Clemens Millauer, ženskou sílu ve snowboardingu představí trio Ivika Jürgenson, Ylfa Rúnarsdóttir a Estelle Pensiero. Skutečná legenda Jamie Lynn má nejen svůj part, ale je také tvůrcem letošního filmového plakátu. Dále uvidíte snowboarding v podání riderů jako jsou Jeremy Jones, Nils Mindnich, Hans Mindnich, Garrett „Worm“ Warnick, Sam Klein, Chris Corning, Roope Tonteri, Johan Rosen, Joon Ivanov a Sammy Blaze.

Ani letos Absinthe Films nevzdávají i přes složitou situaci pořádání premiérové tour, která odstartuje tradičně ve švýcarském Curychu, a to už 22. října. U dalších zastávek zatím většinou svítí nejisté TBC, tedy To Be Confirmed. Jak bylo řečeno na začátku, my se s českou premiérou nezvdáváme, ale musíme holt čekat, jak se u nás bude situace vyvíjet.

Dobrá zpráva je, že ti, kteří se nedostanou na žádnou z premiér, si můžou označit ve svém kalendáři datum 8. prosince, kdy bude film uveden globálně na všech digitálních platformách a Absinthe TV.

Teď už si ale dejte trailer a přemýšlejte co je váš CHANNEL ZERO!

zpracoval

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.