Akce Girls Rock pro snowboard holky proběhne již tuto sobotu ve Vítkách

V sobotu ve Vítkovicích proběhne společné holčičí ježdění s názvem Girls Rock, kterou pořádá srdcařka Verča. Pokud jsi bytost něžného pohlaví a máš v lásce snowboarding, tak se pojď mrknout na tuto pozvánku a nezapomeň v sobotu vyrazit do Vítek.

Akce je pořádaná na podporu holčičího/ženského snowboardingu u nás s cílem společného a zábavného dne na kopci a v parku. Během celého dne bude probíhat coaching na jednotlivých překážkách a holky si budou dodávat sílu a odhodlání k překonávání nových překážek a učení se nových triků.

Na místě tě čeká super parta holek. Např. Pozvání přijaly Diana Augustinová, Terka Dvořáčková nebo Mája Podjaská. Den bude zakončený friendly contestem o ceny od sponzorů. Cílem nebude co nejvíc zandávat, ale společně se nahecovat třeba do věcí, kterých se bojíš nebo jsou pro tebe nové.

Po celý den bude možnost občerstvení. Na místě bude i Burtnon stánek se svým test centrem, kde budeš mít možnost vyzkoušet novou desku.

Pokud jsi riderka jak se sluší a patří, tak určitě tuhle akci nevynechej! Co je víc než parta snb kámošek a společný progres a shred?

Tak v sobotu na značkách!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!