Akce Girls Rock pro snowboard holky proběhne již tuto sobotu ve Vítkách

V sobotu ve Vítkovicích proběhne společné holčičí ježdění s názvem Girls Rock, kterou pořádá srdcařka Verča. Pokud jsi bytost něžného pohlaví a máš v lásce snowboarding, tak se pojď mrknout na tuto pozvánku a nezapomeň v sobotu vyrazit do Vítek.

Akce je pořádaná na podporu holčičího/ženského snowboardingu u nás s cílem společného a zábavného dne na kopci a v parku. Během celého dne bude probíhat coaching na jednotlivých překážkách a holky si budou dodávat sílu a odhodlání k překonávání nových překážek a učení se nových triků.

Na místě tě čeká super parta holek. Např. Pozvání přijaly Diana Augustinová, Terka Dvořáčková nebo Mája Podjaská. Den bude zakončený friendly contestem o ceny od sponzorů. Cílem nebude co nejvíc zandávat, ale společně se nahecovat třeba do věcí, kterých se bojíš nebo jsou pro tebe nové.

Po celý den bude možnost občerstvení. Na místě bude i Burtnon stánek se svým test centrem, kde budeš mít možnost vyzkoušet novou desku.

Pokud jsi riderka jak se sluší a patří, tak určitě tuhle akci nevynechej! Co je víc než parta snb kámošek a společný progres a shred?

Tak v sobotu na značkách!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!