Akce Girls Rock pro snowboard holky proběhne již tuto sobotu ve Vítkách

V sobotu ve Vítkovicích proběhne společné holčičí ježdění s názvem Girls Rock, kterou pořádá srdcařka Verča. Pokud jsi bytost něžného pohlaví a máš v lásce snowboarding, tak se pojď mrknout na tuto pozvánku a nezapomeň v sobotu vyrazit do Vítek.

Akce je pořádaná na podporu holčičího/ženského snowboardingu u nás s cílem společného a zábavného dne na kopci a v parku. Během celého dne bude probíhat coaching na jednotlivých překážkách a holky si budou dodávat sílu a odhodlání k překonávání nových překážek a učení se nových triků.

Na místě tě čeká super parta holek. Např. Pozvání přijaly Diana Augustinová, Terka Dvořáčková nebo Mája Podjaská. Den bude zakončený friendly contestem o ceny od sponzorů. Cílem nebude co nejvíc zandávat, ale společně se nahecovat třeba do věcí, kterých se bojíš nebo jsou pro tebe nové.

Po celý den bude možnost občerstvení. Na místě bude i Burtnon stánek se svým test centrem, kde budeš mít možnost vyzkoušet novou desku.

Pokud jsi riderka jak se sluší a patří, tak určitě tuhle akci nevynechej! Co je víc než parta snb kámošek a společný progres a shred?

Tak v sobotu na značkách!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!