AKCE: SNOWBOARD ZEZULA Winter Opening se vrací po dvou letech!

Přijďte s námi 13. listopadu oslavit pomalu se blížící začátek další snowboardové sezóny do kamenného “krámu“ Snowboard Zezula v Brně. Na místě na vás bude čekat pivko, našláplé soutěže, dobrá hudba, ale i naše redakce Freeride.cz Snow.

„Po dvouleté pandemické pauze se vracíme s našlapanou akcí, kterou oslavíme začátek zimní sezóny. Přijď si to užít s náma! 13. listopadu 2022 od 13 h na tebe u nás budou čekat speciální slevy na nový kolekce, takže nemusíš čekat na Black Friday, jestli chceš lovit top ceny. K tomu rozjedeme i soutěže, ze kterých si můžeš odnést domů rovnou celou snowboardovou výbavu.

Malým shredderům udělá radost Burton Riglet Snowboarding a kdo bude chtít dostat snowboarding doslova pořádně pod kůži, pro toho máme nachystanej Nafurt Tattoo Corner se snowboardovýma kérkama. Samozřejmostí jsou pivko, káva, vafle a beaty DJe Mehdiho, který nás provedou celým dnem. “

Snowboard Zezula

Tak nečekej na první sníh a doraž s námi přivolat sněhovou kalamitu již 13. listopadu na prodejnu SNOWBOARD ZEZULA v Brně.

Kdy a kde

Na co se těšit

  • Speciální slevy na nové kolekce
  • Soutěže & dárky
  • Nafurt Tattoo Corner
  • Burton Riglet Snowboarding
  • DJ Mehdi
  • Pivo, káva & vafle

Na akci si dáš pivko s....

Vašek Čajka
Další články autora

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!