AKCE: SNOWBOARD ZEZULA Winter Opening se vrací po dvou letech!

Přijďte s námi 13. listopadu oslavit pomalu se blížící začátek další snowboardové sezóny do kamenného “krámu“ Snowboard Zezula v Brně. Na místě na vás bude čekat pivko, našláplé soutěže, dobrá hudba, ale i naše redakce Freeride.cz Snow.

„Po dvouleté pandemické pauze se vracíme s našlapanou akcí, kterou oslavíme začátek zimní sezóny. Přijď si to užít s náma! 13. listopadu 2022 od 13 h na tebe u nás budou čekat speciální slevy na nový kolekce, takže nemusíš čekat na Black Friday, jestli chceš lovit top ceny. K tomu rozjedeme i soutěže, ze kterých si můžeš odnést domů rovnou celou snowboardovou výbavu.

Malým shredderům udělá radost Burton Riglet Snowboarding a kdo bude chtít dostat snowboarding doslova pořádně pod kůži, pro toho máme nachystanej Nafurt Tattoo Corner se snowboardovýma kérkama. Samozřejmostí jsou pivko, káva, vafle a beaty DJe Mehdiho, který nás provedou celým dnem. “

Snowboard Zezula

Tak nečekej na první sníh a doraž s námi přivolat sněhovou kalamitu již 13. listopadu na prodejnu SNOWBOARD ZEZULA v Brně.

Kdy a kde

Na co se těšit

  • Speciální slevy na nové kolekce
  • Soutěže & dárky
  • Nafurt Tattoo Corner
  • Burton Riglet Snowboarding
  • DJ Mehdi
  • Pivo, káva & vafle

Na akci si dáš pivko s....

Vašek Čajka
Další články autora

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.