AKCE: SNOWBOARD ZEZULA Winter Opening se vrací po dvou letech!

Přijďte s námi 13. listopadu oslavit pomalu se blížící začátek další snowboardové sezóny do kamenného “krámu“ Snowboard Zezula v Brně. Na místě na vás bude čekat pivko, našláplé soutěže, dobrá hudba, ale i naše redakce Freeride.cz Snow.

„Po dvouleté pandemické pauze se vracíme s našlapanou akcí, kterou oslavíme začátek zimní sezóny. Přijď si to užít s náma! 13. listopadu 2022 od 13 h na tebe u nás budou čekat speciální slevy na nový kolekce, takže nemusíš čekat na Black Friday, jestli chceš lovit top ceny. K tomu rozjedeme i soutěže, ze kterých si můžeš odnést domů rovnou celou snowboardovou výbavu.

Malým shredderům udělá radost Burton Riglet Snowboarding a kdo bude chtít dostat snowboarding doslova pořádně pod kůži, pro toho máme nachystanej Nafurt Tattoo Corner se snowboardovýma kérkama. Samozřejmostí jsou pivko, káva, vafle a beaty DJe Mehdiho, který nás provedou celým dnem. “

Snowboard Zezula

Tak nečekej na první sníh a doraž s námi přivolat sněhovou kalamitu již 13. listopadu na prodejnu SNOWBOARD ZEZULA v Brně.

Kdy a kde

Na co se těšit

  • Speciální slevy na nové kolekce
  • Soutěže & dárky
  • Nafurt Tattoo Corner
  • Burton Riglet Snowboarding
  • DJ Mehdi
  • Pivo, káva & vafle

Na akci si dáš pivko s....

Vašek Čajka
Další články autora

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.