Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Kluci z „THŠimon a Tomáš si pozvali do svého studia dalšího ridera ze snb rybníčku. Je jim shreďák a felák z naší scény, kterého můžete znát převážně z Vítkovic nebo z Ještědu, kde letošní sezónu trávil hodně času. Má značku 7.17 MVMNT a v těchto věcech se po kopcích prohání nejeden shreďák. Do toho přišla řeč i o skupině Mullet Hunting Pro a Ortel Hunters, které Aleš založil a spravuje.

Pokud vás zajímá „fenomén“ mullet účesů, znáte značku 7.17MVMNT nebo Alešův kreativní a podnikavý život, tak si rozhodně nalaďte tento díl!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!