Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Kluci z „THŠimon a Tomáš si pozvali do svého studia dalšího ridera ze snb rybníčku. Je jim shreďák a felák z naší scény, kterého můžete znát převážně z Vítkovic nebo z Ještědu, kde letošní sezónu trávil hodně času. Má značku 7.17 MVMNT a v těchto věcech se po kopcích prohání nejeden shreďák. Do toho přišla řeč i o skupině Mullet Hunting Pro a Ortel Hunters, které Aleš založil a spravuje.

Pokud vás zajímá „fenomén“ mullet účesů, znáte značku 7.17MVMNT nebo Alešův kreativní a podnikavý život, tak si rozhodně nalaďte tento díl!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?

Klára Janíková - Rozhovor

Po dlouhé době přinášíme rozhovor s ženou. S jednou ze stálic naší scény. Je jím věčně usměvavá a radostná Klára Janíková. Klárka si užívá boardovej život, cestuje, sbírá životní zkušenosti kde se dá. Momentálně žije ve finském hlavním městě Helsinky, kde si dala parádní sezónu. Pobavíme se tedy o životě na severu, jejím odchodu od Burton, projektech a rozebrali jsme pár dalších zajímavých témat. S Klárou jsme si dali klasický chat a dopadlo to víc než slibně. Milí čtenáři, užijte si tedy rozhovor s Klárou Janíkovou!