Alignment - Full movie by Eric Jackson

Nadšený rybář, talentovaný banjista a především pak jeden z nejlepších backcountry jezdců planety - to je Eric Jackson. Minulou zimu se Eric rozhodl propojit všechny své tři vášně a ve společnosti svých nejbližších vyrazil do Britské Kolumbie a natočil snímek Alignment.

Eric Jackson se od dob svých začátků profesionálního snowboardisty vypracoval až mezi ty nejlepší ve svém oboru. Prošel většinou nejznámějších backcountry produkcí a objevil se v těch nejzásadnějších snímcích své doby. Dnes nám přináší svůj soukromý projekt, film Alignment. Ten natočil díky spolupráci s filmovým studiem Vantage Cinema.  

Po jeho boku se vydáme z Bellingham city ve Washingtonu do kanadské Britské Kolumbie. Natáčení odstartoval ve vyhlášeném Whistleru a zdejší nekonečné backcountry. Se svýma kámošema z Manboys crew tady natočil plno skvělého materiálu. Ještě aby ne, Matt Belzile, Chrise Rasman a Rusty Ockenden tady jsou doma. 

Nebyl by to ale Eric Jackson, když by při svém cestování nemyslel i na rybaření a nepřibalil si také svou výbavu. A jelikož film Alignment není jen o snowboardingu, ale i o rybaření, připravte se na kanadské divoké řeky a nádherné lososy. V resortu Skeena SpreyTerrace BC našel Eric jak nádherné horské lokality, tak i zmínéné řeky plné ryb.

Právě zde se k Ericovi přidal jak Curtis Ciszek tak jeho milovaný bratr John. Ten v tomto projektu rozhodně nemohl chybět. Právě snowboardové části přidal John Jackson další špetku k celkové dokonalosti projektu. Film Alignment si právě teď pusťte a užijte si 36 minut plných úžasného snowboardingu a rybaření. 

Foto: Darcy Bacha

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.