Alignment - Full movie by Eric Jackson

Nadšený rybář, talentovaný banjista a především pak jeden z nejlepších backcountry jezdců planety - to je Eric Jackson. Minulou zimu se Eric rozhodl propojit všechny své tři vášně a ve společnosti svých nejbližších vyrazil do Britské Kolumbie a natočil snímek Alignment.

Eric Jackson se od dob svých začátků profesionálního snowboardisty vypracoval až mezi ty nejlepší ve svém oboru. Prošel většinou nejznámějších backcountry produkcí a objevil se v těch nejzásadnějších snímcích své doby. Dnes nám přináší svůj soukromý projekt, film Alignment. Ten natočil díky spolupráci s filmovým studiem Vantage Cinema.  

Po jeho boku se vydáme z Bellingham city ve Washingtonu do kanadské Britské Kolumbie. Natáčení odstartoval ve vyhlášeném Whistleru a zdejší nekonečné backcountry. Se svýma kámošema z Manboys crew tady natočil plno skvělého materiálu. Ještě aby ne, Matt Belzile, Chrise Rasman a Rusty Ockenden tady jsou doma. 

Nebyl by to ale Eric Jackson, když by při svém cestování nemyslel i na rybaření a nepřibalil si také svou výbavu. A jelikož film Alignment není jen o snowboardingu, ale i o rybaření, připravte se na kanadské divoké řeky a nádherné lososy. V resortu Skeena SpreyTerrace BC našel Eric jak nádherné horské lokality, tak i zmínéné řeky plné ryb.

Právě zde se k Ericovi přidal jak Curtis Ciszek tak jeho milovaný bratr John. Ten v tomto projektu rozhodně nemohl chybět. Právě snowboardové části přidal John Jackson další špetku k celkové dokonalosti projektu. Film Alignment si právě teď pusťte a užijte si 36 minut plných úžasného snowboardingu a rybaření. 

Foto: Darcy Bacha

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.