Alignment - Full movie by Eric Jackson

Nadšený rybář, talentovaný banjista a především pak jeden z nejlepších backcountry jezdců planety - to je Eric Jackson. Minulou zimu se Eric rozhodl propojit všechny své tři vášně a ve společnosti svých nejbližších vyrazil do Britské Kolumbie a natočil snímek Alignment.

Eric Jackson se od dob svých začátků profesionálního snowboardisty vypracoval až mezi ty nejlepší ve svém oboru. Prošel většinou nejznámějších backcountry produkcí a objevil se v těch nejzásadnějších snímcích své doby. Dnes nám přináší svůj soukromý projekt, film Alignment. Ten natočil díky spolupráci s filmovým studiem Vantage Cinema.  

Po jeho boku se vydáme z Bellingham city ve Washingtonu do kanadské Britské Kolumbie. Natáčení odstartoval ve vyhlášeném Whistleru a zdejší nekonečné backcountry. Se svýma kámošema z Manboys crew tady natočil plno skvělého materiálu. Ještě aby ne, Matt Belzile, Chrise Rasman a Rusty Ockenden tady jsou doma. 

Nebyl by to ale Eric Jackson, když by při svém cestování nemyslel i na rybaření a nepřibalil si také svou výbavu. A jelikož film Alignment není jen o snowboardingu, ale i o rybaření, připravte se na kanadské divoké řeky a nádherné lososy. V resortu Skeena SpreyTerrace BC našel Eric jak nádherné horské lokality, tak i zmínéné řeky plné ryb.

Právě zde se k Ericovi přidal jak Curtis Ciszek tak jeho milovaný bratr John. Ten v tomto projektu rozhodně nemohl chybět. Právě snowboardové části přidal John Jackson další špetku k celkové dokonalosti projektu. Film Alignment si právě teď pusťte a užijte si 36 minut plných úžasného snowboardingu a rybaření. 

Foto: Darcy Bacha

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!