Alignment - Full movie by Eric Jackson

Nadšený rybář, talentovaný banjista a především pak jeden z nejlepších backcountry jezdců planety - to je Eric Jackson. Minulou zimu se Eric rozhodl propojit všechny své tři vášně a ve společnosti svých nejbližších vyrazil do Britské Kolumbie a natočil snímek Alignment.

Eric Jackson se od dob svých začátků profesionálního snowboardisty vypracoval až mezi ty nejlepší ve svém oboru. Prošel většinou nejznámějších backcountry produkcí a objevil se v těch nejzásadnějších snímcích své doby. Dnes nám přináší svůj soukromý projekt, film Alignment. Ten natočil díky spolupráci s filmovým studiem Vantage Cinema.  

Po jeho boku se vydáme z Bellingham city ve Washingtonu do kanadské Britské Kolumbie. Natáčení odstartoval ve vyhlášeném Whistleru a zdejší nekonečné backcountry. Se svýma kámošema z Manboys crew tady natočil plno skvělého materiálu. Ještě aby ne, Matt Belzile, Chrise Rasman a Rusty Ockenden tady jsou doma. 

Nebyl by to ale Eric Jackson, když by při svém cestování nemyslel i na rybaření a nepřibalil si také svou výbavu. A jelikož film Alignment není jen o snowboardingu, ale i o rybaření, připravte se na kanadské divoké řeky a nádherné lososy. V resortu Skeena SpreyTerrace BC našel Eric jak nádherné horské lokality, tak i zmínéné řeky plné ryb.

Právě zde se k Ericovi přidal jak Curtis Ciszek tak jeho milovaný bratr John. Ten v tomto projektu rozhodně nemohl chybět. Právě snowboardové části přidal John Jackson další špetku k celkové dokonalosti projektu. Film Alignment si právě teď pusťte a užijte si 36 minut plných úžasného snowboardingu a rybaření. 

Foto: Darcy Bacha

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!