Americká snowboardová nálož ve filmu TEAL

Dnes tu máme jeden povedený třiatřicetiminutový filmový počin z USA, pod kterým se podepisuje olympionik Chris Corning. Jedná se o první podobný snímek z Chrisové produkce. Představí se nám deset profíku, kteří nás vezmou po street a backcountry spotech napříč Spojenými státy.

Uvidíte velmi parádní, technický a stylový snowboarding na šílených a těžkých spotech. Teal vám od začátku do konce nedá vydechnout. Parádně propracovaný střih od Alexe Haveye doplňuje příjemný soundtrack. Když k tomu přidáme jízdní skill jezdců, tak máme video, které jsme opravdu hodně dlouho neviděli. Celý snímek si ještě jako bonus můžete vychutnávat ve 4k kvalitě.

Riděři:

Chris Corning, Sam Klein, Sam Anderson, Windham Miller, Brett Moody, Chase Blackwell, Conor Carroll, Colton Carroll, Josh Oakes, TJ Homan, Jack Harris a Ian Sullivan

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!