Americká snowboardová nálož ve filmu TEAL

Dnes tu máme jeden povedený třiatřicetiminutový filmový počin z USA, pod kterým se podepisuje olympionik Chris Corning. Jedná se o první podobný snímek z Chrisové produkce. Představí se nám deset profíku, kteří nás vezmou po street a backcountry spotech napříč Spojenými státy.

Uvidíte velmi parádní, technický a stylový snowboarding na šílených a těžkých spotech. Teal vám od začátku do konce nedá vydechnout. Parádně propracovaný střih od Alexe Haveye doplňuje příjemný soundtrack. Když k tomu přidáme jízdní skill jezdců, tak máme video, které jsme opravdu hodně dlouho neviděli. Celý snímek si ještě jako bonus můžete vychutnávat ve 4k kvalitě.

Riděři:

Chris Corning, Sam Klein, Sam Anderson, Windham Miller, Brett Moody, Chase Blackwell, Conor Carroll, Colton Carroll, Josh Oakes, TJ Homan, Jack Harris a Ian Sullivan

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.