Americká snowboardová nálož ve filmu TEAL

Dnes tu máme jeden povedený třiatřicetiminutový filmový počin z USA, pod kterým se podepisuje olympionik Chris Corning. Jedná se o první podobný snímek z Chrisové produkce. Představí se nám deset profíku, kteří nás vezmou po street a backcountry spotech napříč Spojenými státy.

Uvidíte velmi parádní, technický a stylový snowboarding na šílených a těžkých spotech. Teal vám od začátku do konce nedá vydechnout. Parádně propracovaný střih od Alexe Haveye doplňuje příjemný soundtrack. Když k tomu přidáme jízdní skill jezdců, tak máme video, které jsme opravdu hodně dlouho neviděli. Celý snímek si ještě jako bonus můžete vychutnávat ve 4k kvalitě.

Riděři:

Chris Corning, Sam Klein, Sam Anderson, Windham Miller, Brett Moody, Chase Blackwell, Conor Carroll, Colton Carroll, Josh Oakes, TJ Homan, Jack Harris a Ian Sullivan

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWGENSTA opět řáděj v Absolutparku

Samuel Fejgl a Oliver Šťastný spolu vyrazili do Absolutparku a přináší další povedený edit pod taktovkou jejich nové crew SNOWGENSTA. Za rytmu Nirvany a písně "Smells Like Teen Spirit" sází jeden technickej trik za druhým. Opravdu radost pohledět na jejich ježdění! Mrkej na to!

Zapoj se do HF KIDS SNOW BATTLE a vyhraj SNB kemp na Kaprunu!

Jarní projekt Kaprun je zpět! Zažij jedinečný freestyle camp pod vedením profesionálních coachů z České snowboardové školy v nabitém snowparku Kitzsteinhorn! Neváhej a přihlas se ještě dnes, čeká tě spousta ježdění a zábavy! A v rámci podpory české dětské snowboardové scény vyhlašujeme další soutěž, tentokrát ve formě snowboardového battlu. Na základě kvalifikačních videí, vybereme s porotou ridery, kteří postoupí do dalšího kola a můžou tak soutěžit o dvě místa na campu. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích - BOYS and GIRLS.

Série Open Faces se vrací do Vorarlbergu do oblasti Silvretta/Montafon!

Série závodů Open Faces se vrací do Vorarlbergu, kde již v neděli 25.2. proběhne 4* kvalifikační závod na Freeride World Tour 2025! Sleduj živý přenos níže!