Americká snowboardová nálož ve filmu TEAL

Dnes tu máme jeden povedený třiatřicetiminutový filmový počin z USA, pod kterým se podepisuje olympionik Chris Corning. Jedná se o první podobný snímek z Chrisové produkce. Představí se nám deset profíku, kteří nás vezmou po street a backcountry spotech napříč Spojenými státy.

Uvidíte velmi parádní, technický a stylový snowboarding na šílených a těžkých spotech. Teal vám od začátku do konce nedá vydechnout. Parádně propracovaný střih od Alexe Haveye doplňuje příjemný soundtrack. Když k tomu přidáme jízdní skill jezdců, tak máme video, které jsme opravdu hodně dlouho neviděli. Celý snímek si ještě jako bonus můžete vychutnávat ve 4k kvalitě.

Riděři:

Chris Corning, Sam Klein, Sam Anderson, Windham Miller, Brett Moody, Chase Blackwell, Conor Carroll, Colton Carroll, Josh Oakes, TJ Homan, Jack Harris a Ian Sullivan

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!