Arbor slaví 25. výročí a vydává dokument

Originální značka, která je na trhu už nějaký ten pátek. Na počest oslavy čtvrtstoletí si pro nás připravila dokument mapující cestu trním za vlastní ideou.

Když dva přátelé Bob Carlson a Chris Jensen přišli v polovině 90. let na ,už tak zasycený, trh s novou snowboardovou značkou, neměli to lehké. Tito zakladatelé značky Arbor měli jasný cíl a určitý záměr. Chtěli se stát první akční sportovní značkou, která při výrobě snowboardových a skateboardových výrobku má jako hlavní zásadu životní prostředí a udržitelnost.

Značka Arbor je tu dnes už 25 let a na počest takového „dospělého“ výročí, vydává dokument „Crossing the Grain“. Film je podrobným popisem toho, jak se zakladatelé firmy vydali na nelehkou cestu. Cestu nalezení přijetí, úspěchu a vybudování jedinečné cesty k jedné z nejinovativnější a nejtrvalejší značek snowboardů a skateboardů.

Přejeme Arboru mnoho úspěchů a přejeme dalších povedených 25 let, co 25? klidně tisíc!

Pokud vás Arbor snowboards zaujal, navštivte Snowboard Zezula, který má Arbor ve své distribuci a na jeho skladech najdeš největší výběr od této značky na českém trhu.

Připravil

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.