Arbor slaví 25. výročí a vydává dokument

Originální značka, která je na trhu už nějaký ten pátek. Na počest oslavy čtvrtstoletí si pro nás připravila dokument mapující cestu trním za vlastní ideou.

Když dva přátelé Bob Carlson a Chris Jensen přišli v polovině 90. let na ,už tak zasycený, trh s novou snowboardovou značkou, neměli to lehké. Tito zakladatelé značky Arbor měli jasný cíl a určitý záměr. Chtěli se stát první akční sportovní značkou, která při výrobě snowboardových a skateboardových výrobku má jako hlavní zásadu životní prostředí a udržitelnost.

Značka Arbor je tu dnes už 25 let a na počest takového „dospělého“ výročí, vydává dokument „Crossing the Grain“. Film je podrobným popisem toho, jak se zakladatelé firmy vydali na nelehkou cestu. Cestu nalezení přijetí, úspěchu a vybudování jedinečné cesty k jedné z nejinovativnější a nejtrvalejší značek snowboardů a skateboardů.

Přejeme Arboru mnoho úspěchů a přejeme dalších povedených 25 let, co 25? klidně tisíc!

Pokud vás Arbor snowboards zaujal, navštivte Snowboard Zezula, který má Arbor ve své distribuci a na jeho skladech najdeš největší výběr od této značky na českém trhu.

Připravil

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.