Arbor Snowboards i letos přináší kolekci plnou našlapaných designů

Dnes bychom vám chtěli představit novou kolekci značky, která vznikla v roce 1995 v Kalifornií a již od samého počátku se snaží především o využití přírodních materiálu a jejich kombinaci se skvělými designy od uznávaných umělců. Jasně, že je řeč o firmě Arbor Snowboards. Mimo jiné se značka může pyšnit týmem doslova plným snowboardových hvězd a úsilím o šetrnou výrobu k životnímu prostředí.

Proč právě ARBOR?

Arbor vyrábí jedny z nejlepších snowboardů a skateboardů na světě již od roku 1995. Tato core značka je dnes synonymem pro výkon, kvalitu a ochranu planety. Arbor Collective jsou návrháři, umělci, jezdci a přátelé, jejichž mise je jasná – „Build Things & Ride Them“. Arbor také finančně podporuje projekty na obnovu lesů Koa na Havaji.

Nové modely snowboardů

Jako každým rokem i letos Arbor přináší koukavé designy snowboardů doplněné o ty nejlepší technologie, které momentálně nabízí. Podívejte se hlavně na tyto tři vychytané modely.

Snowboard Arbor Shiloh Camber - Arbor Shiloh je všestranný mountain twin snowboard uzpůsobený pro zkušené freeridery, kteří potřebují desku schopnou rychle přenášet výkon z hrany na hranu. Hravé zatáčení a stabilní přistání není tomuto snowboardu cizí. Shiloh vyniká v backcountry stylu, ale skvěle drží i kdekoliv v terénu, včetně jízdy mezi stromy nebo při skocích v parku.
Letošní design desky Shiloh je dílem Arboru ve spolupráci s portlandským designérem a umělcem Aaronem Jamesem Draplinem, známým svým inteligentně jednoduchým stylem.

Snowboard Arbor Bryan Iguchi Pro Camber - Promodel Bryana Iguchiho s klasickým camber prohnutím pro ostřejší jízdu nese design, který si „Guch" sám vytvořil proto, aby stále pracoval na stylu jízdy. Deska je designována jako mountain twin s camberem, mírně zúženým tailem a delším nosem pro snažší jízdu v hlubokém sněhu. Její asymetrický tvar spojuje sílu a jemnost pro backcountry freestyle a big-mountain rychlost.

Snowboard Arbor Westmark Camber Frank April - Promodel jibbové star ve snowboardingu Franka Aprila, který obhájil vítězství TWS Good Wood Award. A my se vůbec nedivíme! Nejpropracovanější parkovka Westmark Camber vám dodá neuvěřitelnou jistotu při pressování boxů a zábradlí. Zatáčí perfektně a na tvrdém povrchu drží jako přibitá díky vychytávce Grip Tech. Velkého popu zase docílíte tvarovanou patkou a špičkou Flathead.

Kompletní nabídku snowboardů najdete na Snowboard Zezula.


Další modely Arbor

Arbor se může dále pyšnit jejich vychytanými tvary prken. Pokud teda nechcete mít prkno, které vypadá stejně jako všechny okolo, tak s deskou Arbor se vám to určitě nestane!

Kompletní nabídku snowboardů najdete na Snowboard Zezula.


Dámské snowboardy Arbor

Potěšte svou drahou polovičku a udělejte i jí radost novou deskou od Arbor Snowboard a pokud jezdí na lyžích, tak udělejte radost aspoň sobě a kupte jí snowboard, haha.

Dámy jistě potěší, že Arbor připravuje prkna se skvělými designy i pro ně. Libo-li motiv květin v podobě Arbor Cadence? Nebo spíše celodřevěný design modelu Ethos či Swoon... Tady nelze šlápnout vedle.

Kompletní nabídku snowboardů najdete na Snowboard Zezula.


Pánské snowboardové vázání Arbor

Kromě snowboardů k nám lodí připutovaly i vázání Arbor. Co si budem, všechna tahle vázka jsou jedno lepší než druhé. Kdybychom ale museli skutečně zmínit alespoň některá, tak mrkej třeba na pánský model Spruce, Hemlock nebo Cypress.

Kompletní nabídku vázání najdete na Snowboard Zezula.


Dámské snowboardové vázání Arbor

Jako žena hoď očko spíše po modelu Acacia nebo Sequoia. Nejen, že se v nich skvěle jezdí, ale vypadají navíc i dost stylově.

Kompletní nabídku vázání najdete na Snowboard Zezula.


Kompletní nabídku produktů Arbor Snowboards najdete na e-shopu Snowboard Zezula. Stejně tak, produkty najdete i na prodejně v Brně.

Značku Arbor Snowboards můžete samozřejmě sledovat i na sociálních sítích.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Ledovec Mölltaler Gletcher otevírá své turnikety

Už v pátek 2.října otevírá ledovec Mölltaler Gletcher svoje turnikety všem nadšencům podzimního poježdění.

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!