As the Crow Flies - Full movie by Pirate Movie Production

V záplavě mnoha filmů, které každoročně vychází nemůžeme zapomenout ani na práci kluků z Pirate Movie Production, kteří neustávají v natáčení a za produkční podpory Red Bull Media House tvoří další skvělé filmy. Tím letošním je půlhodinový As the Crow Flies.

Ve společnosti Pirate Movie Production crew, Gigiho Rüfa, Eliase Elhardta, Kazu KokubaToniho Kerkely se vydáme na několik míst, do kterých zasadili děj svého nového filmu As the Crow Flies. Start proběhne na opuštěném hradu v Itálii, dál budeme pokračovat do vyhlášeného prašanu v Japonsku, nebude chybět ani několik urban spotů ve Švédsku a celý tento kousek ukončíme dvoupartem na Aljašce.

U Pirátů máme po letech jistotu, že nepůjde o jen tak ledajaký film, ale že bude něčím zajímavý. Ani tentokrát to kluci nepodcenili a dali si hodně práce s výběrem lokalit a jejich vsazená karta na jezdce, se také vyplatila. Celkový dojem je výborný jak po stránce snowboardingu tak po výběru muziky a především pak druhá část filmu je nabušená atmosférou, která k podobným filmům patří. Pro nás je pak potěšením vyzdvihnout i práci české party z Achtung 4k, která s PMP spolupracuje už hodně dlouho a i zde si hodně mákla. 

Teď je na vás, abyste tento film zkoukli a zhodnotili ho. Rozhodně to nebude ztracená půlhodina, spíše naopak. Užijte As the Crow Flies.

Další zajímavé články

Nové přírůstky v Buyer's Guide 2019 - DC a Gravity

Nepolevujeme v přidávání dalších produktů do nejrozsáhlejšího přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 a dnes pro vás máme informaci o nových značkách, které posílily letošní ročník.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Sencor podporuje českou freestylovou scénu

Již několik sezón můžete na freestyle scéně sledovat výrobce akčních kamerek Sencor, která do tohoto segmentu slušně šlape již několik posledních let. Záměrem této značky je přirozeně stále se zlepšující technologický vývoj a inovace, zvyšování objemu prodejů a tímto snižování koncových cen, ale také chuť část financí z prodejů vracet zpět na freestyle scénu. A jakou formou probíhá zmiňovaná podpora scény se dočtete právě v tomto článku.