Babes On Bikes - Full movie by Shark Tales & Maas Attacks

Propojení snowboardingu a motorek? Myslíte, že to jde? Samozřejmě že ano. Plno jezdců miluje vzít si své prkno, dát si ho na motorku a vyrazit jezdit. Není tajemstvím, že k motorkám má hodně vřelý vztah i Šárka Pančochová. Dnes si dáme video, ve kterém se Šárka vydala po boku Cheryl Maas, Hany Beaman, Sandry Hillen a dalších na cestu po Oregonu.

Oregon je nádherná země a je ideálním místem pro spojení snowboardingu a cestování na motorce. Přesně tímto nápadem se nechaly inspirovat snowboardistky Šárka Pančochová, Cheryl MaasHana Beaman. Společně vyrazily na motorkách po Oregonu a cestování spojily s kempingem, snowboardingem, surfingem a poznáváním nových míst. Z jejich cesty vzniklo video Babes On Bikes, za kterým stojí Sandry Hillen. Vy se na něj právě teď můžete podívat. 

Další zajímavé články

Reportáž FreerideTV z Kaunertal Openingu 2018

O uplynulém víkendu jsme se vydali na další rakouský ledovec, za další oficiální otevíračkou snowparku. Naším cílem byl tentokrát vyhlášený resort Kaunertal, který stejně jako další rakouské ledovce trpí velkým nedostatkem sněhu. Shapeři a organizátoři však odvedli neskutečnou práci a na v pořadí 33. Kauertal Opening přichystali luxusní set-up a celkově skvělou akci jak ve snowparku, tak ve stanovém městečku, i dole ve vesnici.

Do Alp se žene sněhová nálož!

Naši přátelé z wePowder.com vyslali do světa zprávu, která nám vykouzlila úsměv na tváři. Rozhodli jsme se proto s vámi o tu radost podělit. Jak titulek napovídá, blíží se pro Alpy výrazný a dost potřebný příval sněhu. Celý scénář tak trochu připomíná loňský podzim. Pojďme se na to podívat blíže.

How To by Xavier de le Rue season 2 - Ep1

Xavier De Le Rue minulý rok odstartoval hodně oblíbenou sérii videí, ve kterých radí, jak se chovat ve volném terénu, jak se na něj připravovat, jaké vybavení si pro backcountry snowboarding pořídit a předává své zkušenosti, které nabral během dlouholeté kariéry. Na tuto sezónu si připravil dalších 11 epizod a dnes je tady první z nich.