Backcountry novinka "prÆy" z dílny Shredbots tě vystřelí z trenek!

Eric Jackson a Darcy Sharpe se rochní v hromadách prašanu v novém filmu "prÆy". Prý snahou nebylo hledat nebe někde v dáli, ale pěkně pod vlastníma nohama. No kluci ho sice pod nohama našli až příliš, ale nevím, co s tím uděláme my tady v Česku, haha. No tak snad takové nebíčko, letos najdeme třeba i v Beskydech! PRAY!

Starring: Eric Jackson, Darcy Sharpe, Victor Daviet, Chris Rasman and friends

Z trenek vystřelilo

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!