Backyard snowboarding v podání Brandona Reise

V kreativitě se meze nekladou. Své o tom ví Brandon Reis, který má na své zahradě povedený snowpark.

Brandon přináší velmi inspirativní video pro nás všechny, kterým Covid zavřel resorty. Když nemáš snowpark, postav si ho třeba doma, na své zahradě. Své káře sundej pneumatiku, natáhni lano na disk a máš podomácku vyrobený vlek. Ze železa co najdeš na šroťáku posvařuj raily. Sežeň PVC, třeba ve stavebninách. Řekni kámošovi co má skutr, jestli by tě parkrát neroztáhnul na skok. Potoč video a pošli nám ho! 

Přesně takhle vypadá video od Brandona, pohodové a plné velmi kreativních triků a překážek!  

Máte na své zahradě také podobný snowpark? Nebojte se nám ho ukázat! Označuj nás na instagramu nebo pošlete video rovnou na redakční mail. Těšíme se! 

Brandom Davis má na svých sociálních sítích plno podobných videi a kousků, inspiruj se třeba tam! 

Brandon Reis - zdroj: facebook 

Ukázal

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!