Backyard snowboarding v podání Brandona Reise

V kreativitě se meze nekladou. Své o tom ví Brandon Reis, který má na své zahradě povedený snowpark.

Brandon přináší velmi inspirativní video pro nás všechny, kterým Covid zavřel resorty. Když nemáš snowpark, postav si ho třeba doma, na své zahradě. Své káře sundej pneumatiku, natáhni lano na disk a máš podomácku vyrobený vlek. Ze železa co najdeš na šroťáku posvařuj raily. Sežeň PVC, třeba ve stavebninách. Řekni kámošovi co má skutr, jestli by tě parkrát neroztáhnul na skok. Potoč video a pošli nám ho! 

Přesně takhle vypadá video od Brandona, pohodové a plné velmi kreativních triků a překážek!  

Máte na své zahradě také podobný snowpark? Nebojte se nám ho ukázat! Označuj nás na instagramu nebo pošlete video rovnou na redakční mail. Těšíme se! 

Brandom Davis má na svých sociálních sítích plno podobných videi a kousků, inspiruj se třeba tam! 

Brandon Reis - zdroj: facebook 

Ukázal

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

VÉNA´S BACKYARD JAM VIII - megareport

Véna Kutil je jedna z těch českých legend, která pořád aktivně jezdí a v klidu by se o něm dalo říci, že je to jeden z nejstylovějších českých riderů. Tenhle chlapík se usadil v domečku v kopci poblíž Jablonce n. J., kde každoročně staví, jezdí, vymýšlí a realizuje podomácku postavené kickery, cornery a další parády. Když vyroste takto jezditelná překážka, zorganizuje Véna svůj backyard jam, na který pozve partu kámošů z řad špičky české scény. Nedávno proběhl již 8. ročník a Véna nám z něho přináší povedený report. Pro jeho autentičnost jsme nechali Vénův rukopis.

Cesta do Trollhaugen parku s epizodou Stinky Series

Dlouho jsme tu neměli nějaké video z tohoto legendárního parku Trollhaugen v Minnesotě. V této epizodě od Stinky Series nám ukáží lokálové jak mají najeté žluté překážky v místním snowparku.

Britové na finském streetu ve filmu „HIGH RES´N“

Jedni z nejlepších britských jezdců odcestovali do Finska, aby dali co proto místním spotům a rozvířili tak vody skandinávských ulic. Jen dva týdny trvalo riderům aby dali do kupy dostatek záběrů, díky kterým mohlo vzniknout toto povedené video „HIGH RES´N“. Užijte si tento pravý a nefalšovaný urban snowboarding v podaní britské SAOPBAR crew!