Backyard snowboarding v podání Brandona Reise

V kreativitě se meze nekladou. Své o tom ví Brandon Reis, který má na své zahradě povedený snowpark.

Brandon přináší velmi inspirativní video pro nás všechny, kterým Covid zavřel resorty. Když nemáš snowpark, postav si ho třeba doma, na své zahradě. Své káře sundej pneumatiku, natáhni lano na disk a máš podomácku vyrobený vlek. Ze železa co najdeš na šroťáku posvařuj raily. Sežeň PVC, třeba ve stavebninách. Řekni kámošovi co má skutr, jestli by tě parkrát neroztáhnul na skok. Potoč video a pošli nám ho! 

Přesně takhle vypadá video od Brandona, pohodové a plné velmi kreativních triků a překážek!  

Máte na své zahradě také podobný snowpark? Nebojte se nám ho ukázat! Označuj nás na instagramu nebo pošlete video rovnou na redakční mail. Těšíme se! 

Brandom Davis má na svých sociálních sítích plno podobných videi a kousků, inspiruj se třeba tam! 

Brandon Reis - zdroj: facebook 

Ukázal

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!