Bára Prášilová čtvrtá při udělování cen Czech Grand Design, díky fotografiím pro LIME

Bára Prášilová byla během třetího ročníku Výročních cen Akademie designu ČR - Czech Grand Design oceněna v kategorii Fotograf roku na čtvrtém místě za fotografie fashion pro časopis LIME.

Tato cena je udělována za mimořádný autorský počin v oblasti fotografie za dané kalendářní období. Vítězem se stala dvojice Salim IssaŠtěpánka Stein. Druhá byla porotou určena Tereza Vlčková a třetí opět duo, RenéRadka.

Čtrnáct dnů poté, co se Bára Prášilová stala jednou ze šestice evropských tváří značky Quiksilver Women a díky tomu měla příležitost fotit a vystavovat v Londýně, si tahle tmavovláska může do svého uměleckého životopisu připsat další úspěch na domácí scéně, který je spojen s naším „chicks only magazínem“. „Minulý rok jsem na Czech Grand Design byla druhá, letos čtvrtá, a tak může letošní čtvrté místo působit jako krok zpět, ale právě možnost exkluzivního fotografování pro Quiksilver Women spojené s výstavou v Londýně, mi dává pocit kariérního růstu. Současně pracovat a vystavovat v Londýně je splněný sen! Úplná pohádka!“, říká Bára Prášilová.

Přestože není jednoduché v dnešní době vydávat NE! mainstreamový dívčí časopis, tak nás těší, během pouhých čtyř čísel si LIME získal dobré jméno jak v zahraničí, tak i na domácí „artové“ scéně. Dík patří všem, kteří se na vzniku časopisu podílejí, ale především vydavatelům, Rendovi HronešoviPetrovi NietschemuFree magazine.

Všem čtenářům a inzerentům děkuji za to, že LIME baby se díky VÁM nadechlo a rozeběhlo správným směrem. LET'S RUN LIME! YOU ARE OUR FOREST GUMP!

PS: Pokud chcete nahlédnout virtuálně do historie LIME, pak neváhejte zadat ve vašem Facebooku heslo LIME – CHICKS ONLY MAG.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!