Bára Prášilová čtvrtá při udělování cen Czech Grand Design, díky fotografiím pro LIME

Bára Prášilová byla během třetího ročníku Výročních cen Akademie designu ČR - Czech Grand Design oceněna v kategorii Fotograf roku na čtvrtém místě za fotografie fashion pro časopis LIME.

Tato cena je udělována za mimořádný autorský počin v oblasti fotografie za dané kalendářní období. Vítězem se stala dvojice Salim IssaŠtěpánka Stein. Druhá byla porotou určena Tereza Vlčková a třetí opět duo, RenéRadka.

Čtrnáct dnů poté, co se Bára Prášilová stala jednou ze šestice evropských tváří značky Quiksilver Women a díky tomu měla příležitost fotit a vystavovat v Londýně, si tahle tmavovláska může do svého uměleckého životopisu připsat další úspěch na domácí scéně, který je spojen s naším „chicks only magazínem“. „Minulý rok jsem na Czech Grand Design byla druhá, letos čtvrtá, a tak může letošní čtvrté místo působit jako krok zpět, ale právě možnost exkluzivního fotografování pro Quiksilver Women spojené s výstavou v Londýně, mi dává pocit kariérního růstu. Současně pracovat a vystavovat v Londýně je splněný sen! Úplná pohádka!“, říká Bára Prášilová.

Přestože není jednoduché v dnešní době vydávat NE! mainstreamový dívčí časopis, tak nás těší, během pouhých čtyř čísel si LIME získal dobré jméno jak v zahraničí, tak i na domácí „artové“ scéně. Dík patří všem, kteří se na vzniku časopisu podílejí, ale především vydavatelům, Rendovi HronešoviPetrovi NietschemuFree magazine.

Všem čtenářům a inzerentům děkuji za to, že LIME baby se díky VÁM nadechlo a rozeběhlo správným směrem. LET'S RUN LIME! YOU ARE OUR FOREST GUMP!

PS: Pokud chcete nahlédnout virtuálně do historie LIME, pak neváhejte zadat ve vašem Facebooku heslo LIME – CHICKS ONLY MAG.

Další zajímavé články

„Scandalnavians“ full movie má šesti minutový nabitý teaser

„Scandalnavians“ teaser je důkazem, že skandinávci to na snowboardu prostě umí! Ve videu se objeví riders jako je Halldor Helgason, Eiki Helgason, Sven Thorgren, Rene Rinnekangas a spousta dalších severských snowboardistů. Na celý film si ale bohužel budeme muset počkat až do příštího roku.

Ambition Snowskates jsou tu s novou kolekcí prken a filmem ENCORE!

Baví tě hory a sníh, ale žiješ ve městě? Miluješ skateboarding a v zimě ve městě trpíš? Chceš se na horách vyblbnout i jinak? Ať už jsi odpověděl ANO na jednu z otázek, nebo všechny tři, máme pro tebe dobrou zprávu, protože legendární snowskate značka Ambition je tady s novou kolekcí prken a k tomu ještě epickým videem, které tě k ježdění nakopne!

The Stomping Grounds - Saas Fee - Mark McMorris

Kanaďan Mark McMorris se vydal do švýcarského Saas Fee, kde to pořádně roztočil na místních velkých kickerech. Samozřejmě v tom nezůstal sám a přidali se k němu ještě Mark McMorris, Darcy Sharpe, Danny Davis, Mikey Ciccarelli, Seb Toots, Stale Sandbech a Brock Crouch. Enjoy the show!