Bára Prášilová čtvrtá při udělování cen Czech Grand Design, díky fotografiím pro LIME

Bára Prášilová byla během třetího ročníku Výročních cen Akademie designu ČR - Czech Grand Design oceněna v kategorii Fotograf roku na čtvrtém místě za fotografie fashion pro časopis LIME.

Tato cena je udělována za mimořádný autorský počin v oblasti fotografie za dané kalendářní období. Vítězem se stala dvojice Salim IssaŠtěpánka Stein. Druhá byla porotou určena Tereza Vlčková a třetí opět duo, RenéRadka.

Čtrnáct dnů poté, co se Bára Prášilová stala jednou ze šestice evropských tváří značky Quiksilver Women a díky tomu měla příležitost fotit a vystavovat v Londýně, si tahle tmavovláska může do svého uměleckého životopisu připsat další úspěch na domácí scéně, který je spojen s naším „chicks only magazínem“. „Minulý rok jsem na Czech Grand Design byla druhá, letos čtvrtá, a tak může letošní čtvrté místo působit jako krok zpět, ale právě možnost exkluzivního fotografování pro Quiksilver Women spojené s výstavou v Londýně, mi dává pocit kariérního růstu. Současně pracovat a vystavovat v Londýně je splněný sen! Úplná pohádka!“, říká Bára Prášilová.

Přestože není jednoduché v dnešní době vydávat NE! mainstreamový dívčí časopis, tak nás těší, během pouhých čtyř čísel si LIME získal dobré jméno jak v zahraničí, tak i na domácí „artové“ scéně. Dík patří všem, kteří se na vzniku časopisu podílejí, ale především vydavatelům, Rendovi HronešoviPetrovi NietschemuFree magazine.

Všem čtenářům a inzerentům děkuji za to, že LIME baby se díky VÁM nadechlo a rozeběhlo správným směrem. LET'S RUN LIME! YOU ARE OUR FOREST GUMP!

PS: Pokud chcete nahlédnout virtuálně do historie LIME, pak neváhejte zadat ve vašem Facebooku heslo LIME – CHICKS ONLY MAG.

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!