Bára Prášilová čtvrtá při udělování cen Czech Grand Design, díky fotografiím pro LIME

Bára Prášilová byla během třetího ročníku Výročních cen Akademie designu ČR - Czech Grand Design oceněna v kategorii Fotograf roku na čtvrtém místě za fotografie fashion pro časopis LIME.

Tato cena je udělována za mimořádný autorský počin v oblasti fotografie za dané kalendářní období. Vítězem se stala dvojice Salim IssaŠtěpánka Stein. Druhá byla porotou určena Tereza Vlčková a třetí opět duo, RenéRadka.

Čtrnáct dnů poté, co se Bára Prášilová stala jednou ze šestice evropských tváří značky Quiksilver Women a díky tomu měla příležitost fotit a vystavovat v Londýně, si tahle tmavovláska může do svého uměleckého životopisu připsat další úspěch na domácí scéně, který je spojen s naším „chicks only magazínem“. „Minulý rok jsem na Czech Grand Design byla druhá, letos čtvrtá, a tak může letošní čtvrté místo působit jako krok zpět, ale právě možnost exkluzivního fotografování pro Quiksilver Women spojené s výstavou v Londýně, mi dává pocit kariérního růstu. Současně pracovat a vystavovat v Londýně je splněný sen! Úplná pohádka!“, říká Bára Prášilová.

Přestože není jednoduché v dnešní době vydávat NE! mainstreamový dívčí časopis, tak nás těší, během pouhých čtyř čísel si LIME získal dobré jméno jak v zahraničí, tak i na domácí „artové“ scéně. Dík patří všem, kteří se na vzniku časopisu podílejí, ale především vydavatelům, Rendovi HronešoviPetrovi NietschemuFree magazine.

Všem čtenářům a inzerentům děkuji za to, že LIME baby se díky VÁM nadechlo a rozeběhlo správným směrem. LET'S RUN LIME! YOU ARE OUR FOREST GUMP!

PS: Pokud chcete nahlédnout virtuálně do historie LIME, pak neváhejte zadat ve vašem Facebooku heslo LIME – CHICKS ONLY MAG.

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.