Bataleon dropnul limitovanou edici snowboardů japonského pro ridera!

Nevíme, jestli jste už někdy slyšeli o tomhle japonském jezdci se sklony k punk rocku, ale je nám jasné, že po zhlédnutí jeho tří minutového videa, na něj už nikdy nezapomenete. Toshiki Yamane je japonský Bataleon team rider, jehož osobitý styl prostě nemá obdoby. Jeho nový pro model od Bataleonu u nás dropnul před pár dny a na československém trhu najdete pouhých pět kusů snowboardů!

Bataleon snowboard Japan Edition Toshiki Death Whatever

Je nový model, na jehož návrhu spolupracoval team rider Toshiki Yamane. Prkno je robustní a zároveň univerzální a díky tomu ho skvěle využijete na streetu, parku i v hlubokém sněhu. Stejně jako Toshiki ho využil při natáčení jeho videa, kdy během tří minut stihl zabít svatou trojici - Park, Powder, Street

A máte zaručeno, že na českých kopcích pravděpodobně nikoho se stejným prknem nepotkáte, takže až půjdete unavení z Apres-ski baru, tak vaše prkno poznáte na první dobrou!

U nás v České republice prkno můžete koupit u tří prodejců v jedinné velikosti 154 cm.

Na slovensku je prkno k dostání pouze na NewSpirit.sk

Pospěšte si! K dostání je pouhých pět kusů. Ale možná už ani to ne....

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.