Bataleon dropnul limitovanou edici snowboardů japonského pro ridera!

Nevíme, jestli jste už někdy slyšeli o tomhle japonském jezdci se sklony k punk rocku, ale je nám jasné, že po zhlédnutí jeho tří minutového videa, na něj už nikdy nezapomenete. Toshiki Yamane je japonský Bataleon team rider, jehož osobitý styl prostě nemá obdoby. Jeho nový pro model od Bataleonu u nás dropnul před pár dny a na československém trhu najdete pouhých pět kusů snowboardů!

Bataleon snowboard Japan Edition Toshiki Death Whatever

Je nový model, na jehož návrhu spolupracoval team rider Toshiki Yamane. Prkno je robustní a zároveň univerzální a díky tomu ho skvěle využijete na streetu, parku i v hlubokém sněhu. Stejně jako Toshiki ho využil při natáčení jeho videa, kdy během tří minut stihl zabít svatou trojici - Park, Powder, Street

A máte zaručeno, že na českých kopcích pravděpodobně nikoho se stejným prknem nepotkáte, takže až půjdete unavení z Apres-ski baru, tak vaše prkno poznáte na první dobrou!

U nás v České republice prkno můžete koupit u tří prodejců v jedinné velikosti 154 cm.

Na slovensku je prkno k dostání pouze na NewSpirit.sk

Pospěšte si! K dostání je pouhých pět kusů. Ale možná už ani to ne....

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.