BearMaTioN Part 5

Pokud už nyní přemýšlíte nad novým pracovním týdnem, který vypukne již zítra, tak vás tímto videem zkusíme ještě trochu přibrzdit. Poslední, celkově pátý díl seriálu BearMaTioN si pro vás připravil vskutku hvězdné obsazení, které se objevilo v závěrečné epizodě, konkrétně se můžete pokochat jezdci jako: Scott Vine, Ian Sams, Johnny Miller a poslední, kdo to všechno uzavře, není nikdo jiný, než všem dobře známý Denis „Bonus“ Leontyev. O záběry se postarali Jeff Heit, Lee Stockwell, Mark ThalmanAdam Ruzzamenti. Edit si vzali na paškál Lee StockwellMark Thalman. Něco malinko přes šest minutek tohoto editu, vás aspoň na chvilku dostane zpět do nedělní pohody.

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!