Best of the Thredisodes 2015 by Olliepop Films

Thredisodes z australského resortu Thredbo v podání Olliepop Films nás budou provázet i letos. Než k nám dorazí první díl, dáme si lehké poohlédnutí za sezónou loňskou. Je tu to nejlepší, co kluci minulý rok natočili a my se tak můžeme vydat do australské backcountry, do vymazlenýho Thredbo snowparku a na místní DIY spoty. Jelikož toto středisko navštívilo i plno známých profíku, těšte se na zajímavou partu jezdců. 

Jezdci: Greg Murray, Andrew Roth, Jeremy Burns, geremy Guido, Ryan Tiene, Andy James, Mat Galina, Stale Sandbech, Torgeir Bergrem, Alek Ostreng, Ben Fawcett, Nic Harvey, Tim Laidlaw.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!