Betterpark Hintertux otevírá již tuto sobotu 6.4.2019

Ze snowparku Hintertux k nám dorazila zpráva, že výstavba jarního parku už je v plném proudu a do otevření bran už zbývá pouhý jeden den. Ano, zítra 6.4.2019 se otevřou brány jarního snowparkového království Betterpark Hintertux.

Jako každý rok i letos čekejte obměněný set up, doplněný o nové překážky a přizpůsobený jak pro úplné začátečníky, tak i pro ostřílené shreďáky, kteří se nebojí lítat do vesmírných vzdáleností. Snowparkové brány budou otevřené až do 10.6.2019 a pro všechny majitele Snow-​Card bude ledovec přístupný do 16.5.2019. Tak neleňte doma a vyražte na hory, užít si poslední ježdění letošní sezóny!
Webové stránky Betterpark Hintertux.
Facebook
Instagram


Jarní eventy...

 1.Välley Rälley
Od 27. dubna do 28. dubna propukne na ledovci finále slopestylové tour Välley Rälley
. Během závodu budou probíhat i coaching sessions, které každým rokem společně s Välley Rälley tour přilákají na ''Hintr'' spoustu lidí a určitě se vyplatí na ledovec v tomto období podívat. 
Odkaz na webové stránky zde.


2.Snowboard Spring Brake
Tento event proběhne od 5. května do 8. května a bude ve jménu testovní snowboardového vybavení na následující sezónu. Kromě testování bude připraveno spoustu zábavných mini contestů a určitě se na kopci během těchto dnů nebudete vůbec nudit!
Odkaz na stránky Spring Brake zde.

Tolik o jarním snowparku na rakouském ledovci Hintertux a teď hurá do hor, dokud tam ještě máme sníh!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.