Betterpark Hintertux otevírá již tuto sobotu 6.4.2019

Ze snowparku Hintertux k nám dorazila zpráva, že výstavba jarního parku už je v plném proudu a do otevření bran už zbývá pouhý jeden den. Ano, zítra 6.4.2019 se otevřou brány jarního snowparkového království Betterpark Hintertux.

Jako každý rok i letos čekejte obměněný set up, doplněný o nové překážky a přizpůsobený jak pro úplné začátečníky, tak i pro ostřílené shreďáky, kteří se nebojí lítat do vesmírných vzdáleností. Snowparkové brány budou otevřené až do 10.6.2019 a pro všechny majitele Snow-​Card bude ledovec přístupný do 16.5.2019. Tak neleňte doma a vyražte na hory, užít si poslední ježdění letošní sezóny!
Webové stránky Betterpark Hintertux.
Facebook
Instagram


Jarní eventy...

 1.Välley Rälley
Od 27. dubna do 28. dubna propukne na ledovci finále slopestylové tour Välley Rälley
. Během závodu budou probíhat i coaching sessions, které každým rokem společně s Välley Rälley tour přilákají na ''Hintr'' spoustu lidí a určitě se vyplatí na ledovec v tomto období podívat. 
Odkaz na webové stránky zde.


2.Snowboard Spring Brake
Tento event proběhne od 5. května do 8. května a bude ve jménu testovní snowboardového vybavení na následující sezónu. Kromě testování bude připraveno spoustu zábavných mini contestů a určitě se na kopci během těchto dnů nebudete vůbec nudit!
Odkaz na stránky Spring Brake zde.

Tolik o jarním snowparku na rakouském ledovci Hintertux a teď hurá do hor, dokud tam ještě máme sníh!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD ZEZULA Christmas party otřásla brněnským klubem Fléda!

V pátek 6.12 proběhla SNOWBOARD ZEZULA Christmas Party 2019 v brněnském klubu Fléda. Podle videa a fotek za to brněnská parta opět slušně vzala a odstartovala tak suprově letošní zimní sezónu. Pojďme se na to podívat!

Krása rakouských alp očima místních riderů ve filmu Local Surroundings

Prostředí nádherného, sněhem pokrytého okolí rakouského Zillertalu vám představí v novém full movie “Local Surroundings“ Werni Stock, Mario Wanger, Tom Tramnitz a jejich přátelé. Místní hory nabízí velkou škálu možností od pořádného backcountry až po známý snowpark Penken park. Někdy je prostě nejlepší nic nevymýšlet, nikam necestovat a prostě si užít toho, co vám nabízí váš home resort. Samozřejmě tohle pravidlo bohužel neplatí u nás v česku, haha.

Nová zimní kolekce Horsefeathers kombinuje nabité designy i technologie

V Horsefeathers letos slaví 30 let a na letošní zimní kolekci si dali podle nás extra záležet. Najdete v ní totiž věci, které kombinují zábavné designy, ale i technologickou funkčnost, která vás na kopci podrží. Od staré péřovky, která vážila 15 kilo když zmokla se brand posunul o neskutečný krok dopředu a my máme pocit, že jsme tak skočili do budoucnosti. Jo a kdo nechápe narážku na péřovku, nechť si po přečtení článku dá naše video k 30 letům Horsefeathers.