Betterpark Hintertux otevírá již tuto sobotu 6.4.2019

Ze snowparku Hintertux k nám dorazila zpráva, že výstavba jarního parku už je v plném proudu a do otevření bran už zbývá pouhý jeden den. Ano, zítra 6.4.2019 se otevřou brány jarního snowparkového království Betterpark Hintertux.

Jako každý rok i letos čekejte obměněný set up, doplněný o nové překážky a přizpůsobený jak pro úplné začátečníky, tak i pro ostřílené shreďáky, kteří se nebojí lítat do vesmírných vzdáleností. Snowparkové brány budou otevřené až do 10.6.2019 a pro všechny majitele Snow-​Card bude ledovec přístupný do 16.5.2019. Tak neleňte doma a vyražte na hory, užít si poslední ježdění letošní sezóny!
Webové stránky Betterpark Hintertux.
Facebook
Instagram


Jarní eventy...

 1.Välley Rälley
Od 27. dubna do 28. dubna propukne na ledovci finále slopestylové tour Välley Rälley
. Během závodu budou probíhat i coaching sessions, které každým rokem společně s Välley Rälley tour přilákají na ''Hintr'' spoustu lidí a určitě se vyplatí na ledovec v tomto období podívat. 
Odkaz na webové stránky zde.


2.Snowboard Spring Brake
Tento event proběhne od 5. května do 8. května a bude ve jménu testovní snowboardového vybavení na následující sezónu. Kromě testování bude připraveno spoustu zábavných mini contestů a určitě se na kopci během těchto dnů nebudete vůbec nudit!
Odkaz na stránky Spring Brake zde.

Tolik o jarním snowparku na rakouském ledovci Hintertux a teď hurá do hor, dokud tam ještě máme sníh!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Aurora - Riding North aneb luxusní kombinace snowboardingu a surfingu

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na boardridingovou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátký film, ve kterém si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.