Betterpark Hintertux otevírá již tuto sobotu 6.4.2019

Ze snowparku Hintertux k nám dorazila zpráva, že výstavba jarního parku už je v plném proudu a do otevření bran už zbývá pouhý jeden den. Ano, zítra 6.4.2019 se otevřou brány jarního snowparkového království Betterpark Hintertux.

Jako každý rok i letos čekejte obměněný set up, doplněný o nové překážky a přizpůsobený jak pro úplné začátečníky, tak i pro ostřílené shreďáky, kteří se nebojí lítat do vesmírných vzdáleností. Snowparkové brány budou otevřené až do 10.6.2019 a pro všechny majitele Snow-​Card bude ledovec přístupný do 16.5.2019. Tak neleňte doma a vyražte na hory, užít si poslední ježdění letošní sezóny!
Webové stránky Betterpark Hintertux.
Facebook
Instagram


Jarní eventy...

 1.Välley Rälley
Od 27. dubna do 28. dubna propukne na ledovci finále slopestylové tour Välley Rälley
. Během závodu budou probíhat i coaching sessions, které každým rokem společně s Välley Rälley tour přilákají na ''Hintr'' spoustu lidí a určitě se vyplatí na ledovec v tomto období podívat. 
Odkaz na webové stránky zde.


2.Snowboard Spring Brake
Tento event proběhne od 5. května do 8. května a bude ve jménu testovní snowboardového vybavení na následující sezónu. Kromě testování bude připraveno spoustu zábavných mini contestů a určitě se na kopci během těchto dnů nebudete vůbec nudit!
Odkaz na stránky Spring Brake zde.

Tolik o jarním snowparku na rakouském ledovci Hintertux a teď hurá do hor, dokud tam ještě máme sníh!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!