Beyond Compare - Full movie by Pocket Figures

Dlouho jsme tu neměli snowboardový film v plné délce, ale dnes to napravíme. Dáme si totiž výborný streetový kousek v podání kanadské party Pocket Figures. Jejich 18 minutový film Beyond Compare vás bude rozhodně bavit.

Podzimní premiéry se nám každým dnem blíží. Sice máme ještě polovinu léta před sebou, ale ta první nás čeká již 10. září v pražském klubu Roxy. Těšit se můžete na novinku AfterForever od oblíbených Absinthe Films. Než tomu tak ale bude, dáme si ještě pár plnohodnotných filmů z loňska. Jako právě dnes, kdy vám přinášíme Beyond Compare od Pocket Figures. V jejich dalším počinu vás čekají zajímavé urban spoty, DIY kousky a parta nadšených kluků, která se toho nezalekla a natočila tuhle hodně příjemnou věc. Dáváme velký plusový body za vymazlenej soundtrack.

Jezdci: Jezdci: Martyn Vachon, Nick Elliott, Joel Vachon, Danny Glibota, Hayden Edwards, Graham Hodder.

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!