Beyond Compare - Full movie by Pocket Figures

Dlouho jsme tu neměli snowboardový film v plné délce, ale dnes to napravíme. Dáme si totiž výborný streetový kousek v podání kanadské party Pocket Figures. Jejich 18 minutový film Beyond Compare vás bude rozhodně bavit.

Podzimní premiéry se nám každým dnem blíží. Sice máme ještě polovinu léta před sebou, ale ta první nás čeká již 10. září v pražském klubu Roxy. Těšit se můžete na novinku AfterForever od oblíbených Absinthe Films. Než tomu tak ale bude, dáme si ještě pár plnohodnotných filmů z loňska. Jako právě dnes, kdy vám přinášíme Beyond Compare od Pocket Figures. V jejich dalším počinu vás čekají zajímavé urban spoty, DIY kousky a parta nadšených kluků, která se toho nezalekla a natočila tuhle hodně příjemnou věc. Dáváme velký plusový body za vymazlenej soundtrack.

Jezdci: Jezdci: Martyn Vachon, Nick Elliott, Joel Vachon, Danny Glibota, Hayden Edwards, Graham Hodder.

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.