Beyond Compare - Full movie by Pocket Figures

Dlouho jsme tu neměli snowboardový film v plné délce, ale dnes to napravíme. Dáme si totiž výborný streetový kousek v podání kanadské party Pocket Figures. Jejich 18 minutový film Beyond Compare vás bude rozhodně bavit.

Podzimní premiéry se nám každým dnem blíží. Sice máme ještě polovinu léta před sebou, ale ta první nás čeká již 10. září v pražském klubu Roxy. Těšit se můžete na novinku AfterForever od oblíbených Absinthe Films. Než tomu tak ale bude, dáme si ještě pár plnohodnotných filmů z loňska. Jako právě dnes, kdy vám přinášíme Beyond Compare od Pocket Figures. V jejich dalším počinu vás čekají zajímavé urban spoty, DIY kousky a parta nadšených kluků, která se toho nezalekla a natočila tuhle hodně příjemnou věc. Dáváme velký plusový body za vymazlenej soundtrack.

Jezdci: Jezdci: Martyn Vachon, Nick Elliott, Joel Vachon, Danny Glibota, Hayden Edwards, Graham Hodder.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!