Blíží se hokejový zápas roku: FREESKI vs. SNOWBOARD

Věděli jste, že se česká snowboardová a freeski komunita potkává i jinde, než na horách? Lyže a prkna nám totiž evidentně nestačí! Zvlášť teď, když je sezóna pomalu ale jistě u konce. Z pár týdnů se češští snowboardeři a freeskieři utkají o titul hokejového krále roku 2019!

Freeskiing a snowboarding v české kotlině dávno překračuje svůj stín. Už nejde jen o to sejít se na svahu, společně pojezdit a dát si na aprés ski pár piv. Už nám začínají fušovat i do dalších společenských odvětví jako je třeba národní sport hokej. Tenhle „nešvar“ se mezi boarďáky a lyžníky poslední roky začal notně šířit, a tak byla pouze otázka času, kdy někdo svolá bájný zápas mezi příznivci jednoho a dvou prkýnek. Zápas si odbyl premiéru loni, a protože vše proběhlo jak po drátkách, tak to samozřejmě bude chtít odvetu. Ta je na programu už za pár týdnů!

Druhé hokejové utkání FREESKI vs. SNOWBOARD se uskuteční 17. května v pražském Škoda Ice Rinku ve Strašnicích vedle lanového mostu na Jižní spojce. Úvodní buly je naplánováno na 17:00 a veříme, že kdo nezasáhne do bitvy přímo jako hráč, tak dorazí s vlajkami, choreem a vyzbrojen válečnými barvami svého týmu, aby svoje koně hnal hlasivkama k vítězství! Historicky první zápas nakonec v nelítostné bitvě pro sebe v poměru 11:9 urvali loni boarďáci, takže lyžníci mají letos, co oplácet! Určitě si tak nech na páteční odpoledne a večer 17. května volno, protože jak se tak známe, tak nezůstane pouze u samotného hokeje, ale výkony se pak určitě budou muset probrat nad sklenkou vychlazeného moku… Vidíme se!

Hokejový zápas roku

Prvotní nominace týmu:

SNOWBOARD:
Tomáš Tuzar, Michal Prouza, Přemek Vida, Honza Bašný, Tomáš Piňda, Honza Lohynský, Pepe Samek, Matěj Slavík, Honza Nečas, Honza Zajíc, Chris Antsiou, Tony Svoboda, Kryštof Eliáš, Tomáš Teglý, Tomáš Löttl, Šimon Břeský, Ondra Kozina, David Fišara, Tomáš Špidlen, Dan Paulíček

FREESKI:
Mário Skála, Roman Dalecký, David „Shisty“ Nídr, Vojta Ševeček, Richard Skála, Pepé Kalenský, Jan „Zetor“ Kotáb, Jarda „Bezmozek“ Pekař, Matěj Gašpařík, Jakub Melichar, Adam Semerák, Luboš Turek, Ondra Karlovský, Štěpán Bureš, Šimon Kubina, Michal Peč

Účast můžeš potvrdit na facebook události zde.  

Loňský první ročník

Za FREESKI sekci napsal a dorazí fandit

Maty Vránek
Další články autora

Za SNOWBOARD sekci napsal

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Je tady teaser na TRASH MOVIE se Zakem Halem

Další film, na který se můžete na podzim těšit je TRASH MOVIE! Uvidíte v něm Zaka Halea a jeho kámoše. Z teaseru je už teď jasný, že to bude velká streetová nálož. Mrkejte!

"Mellowboarding" na Hintertuxu v podání Mellow Madness crew

Pohodový snowboarding v tričku na ledovci za svitu jarního sluníčka je snem snad každého shreďáka. Mellow Madness crew vyrazila na začátku června na rakouský Hintertux a solidně si tam dopřávala již zmíněného snu! Koukněte na jejich edit plný doslova Mellowboardingu!

Report: Letný Big Air v meste 2019 ve slovenské Kremnici

O uplynulém víkendu se ve slovenské Kremnici uskutečnil druhý ročník akce Letný Big Air v meste. Sportovně-hudební show si nenechali ujít ani stálice a pravidelní účastníci zimní verze akce. O umístění na bedně bojovalo nejen 23 jezdců ze slovenské scény, ale i rideři z Polska a Česka. Pojďme se podívat na stručný report a první fotky.