Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

Letos proběhne již pátý ročník tohoto ojedinělého happeningu a proto není potřeba ho detailně představovat. Tradičně se tak můžete těšit na našláplý freestyle camp pod vedením Martina Kaňůrka a Honzy Lohynského. Letos se k nim do party přidá ještě pánko hor a dolin Zoltán Strcul’a, který povede skupinku našich slovenských bratrů. S touhle svatou trojicí zažijete kopce srandy a zaručeně Vás dovedou k Vašim vysněným trikům. Otevíráme i jednu skupinu pro young guns, tak neváhejte a přihlašte své ratolesti!

Vzhledem k tomu, že jarní camp byl zrušen, otevíráme pro vás exkluzivně všechny pokročilé instruktorské kurzy v předtermínu a to C, B, A riding. Skupiny jsou omezené počtem, tak se hlašte včas a získejte tak jedinečnou příležitost začít sezónu s kvalitní kvalifikací. No a pokud jsi instruktor s licencí, který potřebuje prolongovat nebo opravit její část, tak nás přijeď pozdravit taky, protože i to tam společně zmáknem! Podrobnější info o našich kurzech naleznete na stránkách Apul.cz v sekci snowboarding.

Česká Snowboardová Škola v rámci Projektu Kaprun podporuje:
Peníze získané z projektu Kaprun vždy investujeme do mladých talentů, a tak i letos s námi pojedou dva zástupci kategorie young guns. Přihláškou na Projekt Kaprun tak i vy podporujte českou dětskou snowboardovou scénu!

Tak se každý ráno modlete ke snowboardovýmu bohu, ať se všichni na podzim sejdem na Kitzsteinhornu.

Cheers!

UPOZORNĚNÍ: V případě vynuceného zrušení kempu vlivem neustále se měnících koronavirových opatření budou všem účastníkům vráceny peníze.
Více informací hledejte na socials:

Napsala

Pája Turková
Další články autora

Další zajímavé články

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!

Zoltán Strcuľa vydal streetový video projekt "CLUMSY"!

Náš slovenský brat Zoltán Strcuľa právě pustil do světa jeho skvělý street part z loňské zimy pod názvem "CLUMSY". Mrkni na to a zjisti, že název videa úplně nemluví za své a Zoltán zabil víc než dost! Jsme rádi, že vidíme ridery natáčet kvalitní street party na vlastní pěst!