Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

Letos proběhne již pátý ročník tohoto ojedinělého happeningu a proto není potřeba ho detailně představovat. Tradičně se tak můžete těšit na našláplý freestyle camp pod vedením Martina Kaňůrka a Honzy Lohynského. Letos se k nim do party přidá ještě pánko hor a dolin Zoltán Strcul’a, který povede skupinku našich slovenských bratrů. S touhle svatou trojicí zažijete kopce srandy a zaručeně Vás dovedou k Vašim vysněným trikům. Otevíráme i jednu skupinu pro young guns, tak neváhejte a přihlašte své ratolesti!

Vzhledem k tomu, že jarní camp byl zrušen, otevíráme pro vás exkluzivně všechny pokročilé instruktorské kurzy v předtermínu a to C, B, A riding. Skupiny jsou omezené počtem, tak se hlašte včas a získejte tak jedinečnou příležitost začít sezónu s kvalitní kvalifikací. No a pokud jsi instruktor s licencí, který potřebuje prolongovat nebo opravit její část, tak nás přijeď pozdravit taky, protože i to tam společně zmáknem! Podrobnější info o našich kurzech naleznete na stránkách Apul.cz v sekci snowboarding.

Česká Snowboardová Škola v rámci Projektu Kaprun podporuje:
Peníze získané z projektu Kaprun vždy investujeme do mladých talentů, a tak i letos s námi pojedou dva zástupci kategorie young guns. Přihláškou na Projekt Kaprun tak i vy podporujte českou dětskou snowboardovou scénu!

Tak se každý ráno modlete ke snowboardovýmu bohu, ať se všichni na podzim sejdem na Kitzsteinhornu.

Cheers!

UPOZORNĚNÍ: V případě vynuceného zrušení kempu vlivem neustále se měnících koronavirových opatření budou všem účastníkům vráceny peníze.
Více informací hledejte na socials:

Napsala

Pája Turková
Další články autora

Další zajímavé články

Report, galerie a video: Freeride.cz Snowboard Weekend 2022 Havlíčkův Brod

Týden zpět proběhl velkolepý comeback akce z naší produkce. Po Just ridech a dalších legendárních eventech, které měl na starosti Márty, Lohy a další starší pardálové z redakce, bylo teď kormidlo na straně mladých redaktorů Štěpána a Vaška. A o co vlastně šlo? Celovíkendovou, předsezónní, jibbovací a benefiční akci v Havlíčkově Brodě v podobě Freeride.cz Snowboard Weekendu, ze kterého vám momentálně přinášíme rozsáhlý report včetně videa a salvy fotek. Tak pojďme na to!

Sledujte živý přenos Rock A Rail v Innsbrucku!

Pro všechny, kdo se tak trošku pohybují ve světe snowboardingu, tak tohle možná nebude úplná novinka, ale my jsme z ní nadšení! Již zítra v sobotu 26.11. 2022 se v Innsbrucku odjede po delší pauze Rock A Rail! Tahle legendární akce, kterou v minulosti všichni hltali všemi smysly se totiž letos vrací a rovnou se přestěhovala do Mekky evropského snowboardingu tedy do Innsbrucku! A my se na ní můžeme koukat v živém přenosu klidně z pohodlí domova!

Akce: Stop Zevling Winter přenese snowboarding a freesking do Prahy

Hola, hola scéno. Máme pro vás další dobrou zprávu. Potom, co jsme se sešli minulý víkend v Havlíčkově Brodě na našem Freeride.cz Snowboard Weekendu, tak se společně můžeme potkat i 10.12. v Praze, kde proběhne další snb a freeski event od partičky Stop Zevling!