Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

Letos proběhne již pátý ročník tohoto ojedinělého happeningu a proto není potřeba ho detailně představovat. Tradičně se tak můžete těšit na našláplý freestyle camp pod vedením Martina Kaňůrka a Honzy Lohynského. Letos se k nim do party přidá ještě pánko hor a dolin Zoltán Strcul’a, který povede skupinku našich slovenských bratrů. S touhle svatou trojicí zažijete kopce srandy a zaručeně Vás dovedou k Vašim vysněným trikům. Otevíráme i jednu skupinu pro young guns, tak neváhejte a přihlašte své ratolesti!

Vzhledem k tomu, že jarní camp byl zrušen, otevíráme pro vás exkluzivně všechny pokročilé instruktorské kurzy v předtermínu a to C, B, A riding. Skupiny jsou omezené počtem, tak se hlašte včas a získejte tak jedinečnou příležitost začít sezónu s kvalitní kvalifikací. No a pokud jsi instruktor s licencí, který potřebuje prolongovat nebo opravit její část, tak nás přijeď pozdravit taky, protože i to tam společně zmáknem! Podrobnější info o našich kurzech naleznete na stránkách Apul.cz v sekci snowboarding.

Česká Snowboardová Škola v rámci Projektu Kaprun podporuje:
Peníze získané z projektu Kaprun vždy investujeme do mladých talentů, a tak i letos s námi pojedou dva zástupci kategorie young guns. Přihláškou na Projekt Kaprun tak i vy podporujte českou dětskou snowboardovou scénu!

Tak se každý ráno modlete ke snowboardovýmu bohu, ať se všichni na podzim sejdem na Kitzsteinhornu.

Cheers!

UPOZORNĚNÍ: V případě vynuceného zrušení kempu vlivem neustále se měnících koronavirových opatření budou všem účastníkům vráceny peníze.
Více informací hledejte na socials:

Napsala

Pája Turková
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!