Borci z Maximal Animal crew poshredili rouru

Areály jsou zavřené, parky nestojí, lanovky stojí a u vleků tomu není jinak. To ovšem Maximal Animal partu nemůže zastavit!

Posíleni novou výbavou od firem Horsefeathers, Bataleon a Rome se vydáváme na Klínovec na první letošní společný pojezd na překážkách. Sestava je následující: Pavel Jančata, Jan Vorlík, Matouš Karlík a Ondřej Sušický.

Po příchodu na nás čeká příjemné překvapení v podobě čerstvého sněhu, nebo příjemné, jak se to vezme, odhazovat překážky se nikomu moc nechtělo. Nakonec jsme se pochlapili, vzali lopaty a šlo se na věc. Plán byl jasný, nejdřív trénink a pak natáčení. Náš snowpark se skládal z lehce koplé roury a ze dvou rour daných za sebou. Takže na začátek ideální.

 Přejděme ale k ježdění. Každý si dal na zahřátí pár základních triků a pak se začalo hrotit. Náš lyžařský přeborník Matouš se s tím vůbec nemazal, teda, jako by se s tím někdy předtím mazal. I přes to, že na lyžích celkem dlouho nestál, triky jako 2 na a 2 ven mu nedělaly problém a 450 ven + další různá komba už vůbec ne.

Ondra se rozhodl mordovat s fs 270 na rouru, ty pády byly naprosto ukázkové, ale pořád to prý bolelo méně než na skejtu, dalo by se říci, že má na celou zimu vybráno a jestli se povedlo, tak to se dozvíte v níže přiloženém videu.

Pavel jako vždy nezklamal. Co řekl, tak odjel. Všechno bylo s přehledem a v parádním stylu, že by to zapříčinily nový hadry?

Na řadě máme Honzu. Ze začátku mu trochu nesedl náskok, ale nakonec si na to ani nevzpomněl. Podal parádní výkon v podobě široké škály těžkých a zajímavých triků, a hlavně v klasickém, pro něj naprosto typickém černém stylu, zlatá černá klasika, která se stává vzácnější a vzácnější. Dala by se popisovat všechna komba a triky, co byly k vidění, ale bylo jich opravdu hodně a na ty nejlepší se podívejte sami v přiloženém videu.

Kluci si den parádně užili, počasí sice moc nepřálo, ale Mordor to taky nebyl, takže to byla pohodička, jak se sluší a patří.

Co říci závěrem? Asi jen to, abyste se těšili na další fotky, články a videa, která pro vás chystáme. Na řadě bude nějaký kvalitní spotík, takže se rozhodně máte na co těšit.

Tak čau u dalšího článku!

Maximal Animal

Sleduj Maximal Animal crew na jejich komunikačních kanálech: 

Článek přináší

Maximal Animal
Další články autora

Další zajímavé články

Filip Znamenáček – rozhovor k právě vydanému streetpartu

Filipa mnozí z vás nejspíš znáte jako shapera vítkovického snowparku. Filip je jibber s velkým J! Má velkou zásobu těžkých technických triků, které se nebojí použít i třeba na streetech, na které se s partou vydal a ze kterých nám přináší velmi povedený streetpart. Při té příležitosti jsme se ho k videu zeptali na pár otázek. Takže enjoy it!

Top výstupy za duben

Jak duben, tak i konec sezóny je za námi, i když mnozí z vás ještě jezdí. Tak během tohoto měsíce vyšlo poměrně dost zajímavého obsahu a přijde nám škoda, aby upadl do zapomnění našeho archivu. A tak ještě možná naposledy vytáhneme ty TOP články, výstupy a události, které na našem webu za minulý měsíc vyšly.

Knižní klub Freeride.cz - CURATOR III

Kdo sleduje dění na našem webu, tak už určitě zaregistroval, že Tassilo Hager vydal již třetí knihu v pořadí s názvem CURATOR III: Culture of snowboarding. Kniha, která zas po roce udělala radost všem horalům a nazouvačům prkna. My už jí máme přelouskanou, a tak si dovolíme navnadit těch pár lidí z vás, kteří jí ještě nečetli.