Borci z Maximal Animal crew poshredili rouru

Areály jsou zavřené, parky nestojí, lanovky stojí a u vleků tomu není jinak. To ovšem Maximal Animal partu nemůže zastavit!

Posíleni novou výbavou od firem Horsefeathers, Bataleon a Rome se vydáváme na Klínovec na první letošní společný pojezd na překážkách. Sestava je následující: Pavel Jančata, Jan Vorlík, Matouš Karlík a Ondřej Sušický.

Po příchodu na nás čeká příjemné překvapení v podobě čerstvého sněhu, nebo příjemné, jak se to vezme, odhazovat překážky se nikomu moc nechtělo. Nakonec jsme se pochlapili, vzali lopaty a šlo se na věc. Plán byl jasný, nejdřív trénink a pak natáčení. Náš snowpark se skládal z lehce koplé roury a ze dvou rour daných za sebou. Takže na začátek ideální.

 Přejděme ale k ježdění. Každý si dal na zahřátí pár základních triků a pak se začalo hrotit. Náš lyžařský přeborník Matouš se s tím vůbec nemazal, teda, jako by se s tím někdy předtím mazal. I přes to, že na lyžích celkem dlouho nestál, triky jako 2 na a 2 ven mu nedělaly problém a 450 ven + další různá komba už vůbec ne.

Ondra se rozhodl mordovat s fs 270 na rouru, ty pády byly naprosto ukázkové, ale pořád to prý bolelo méně než na skejtu, dalo by se říci, že má na celou zimu vybráno a jestli se povedlo, tak to se dozvíte v níže přiloženém videu.

Pavel jako vždy nezklamal. Co řekl, tak odjel. Všechno bylo s přehledem a v parádním stylu, že by to zapříčinily nový hadry?

Na řadě máme Honzu. Ze začátku mu trochu nesedl náskok, ale nakonec si na to ani nevzpomněl. Podal parádní výkon v podobě široké škály těžkých a zajímavých triků, a hlavně v klasickém, pro něj naprosto typickém černém stylu, zlatá černá klasika, která se stává vzácnější a vzácnější. Dala by se popisovat všechna komba a triky, co byly k vidění, ale bylo jich opravdu hodně a na ty nejlepší se podívejte sami v přiloženém videu.

Kluci si den parádně užili, počasí sice moc nepřálo, ale Mordor to taky nebyl, takže to byla pohodička, jak se sluší a patří.

Co říci závěrem? Asi jen to, abyste se těšili na další fotky, články a videa, která pro vás chystáme. Na řadě bude nějaký kvalitní spotík, takže se rozhodně máte na co těšit.

Tak čau u dalšího článku!

Maximal Animal

Sleduj Maximal Animal crew na jejich komunikačních kanálech: 

Článek přináší

Maximal Animal
Další články autora

Další zajímavé články

Pondělí je tady a s ním i nová Sunday in the Park

Nedovedeme si představit start do nového tádne bez nové epizody z Bear Mountains v Kalifornii. Stále nás tato série baví a stále jsou ve videu jezdci, kteří předvádí kvalitní a vyrovnaný snowboarding. Proto i tentokrát nevynecháme už 8. epizodu!

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.