Brage Richenberg - Season edit 2018

Mezi mladou generaci jezdců patří i Brage Richenberg. Tento rodák z norského Lillehammeru má venku svůj season edit 2018, který je našlapaný skvělým urban snowboardingem. Podíváme se v něm ale i do backcountry.

Brage patří mezi jezdce, kteří jsou v posledních letech hodně vidět. Patří k mladé vlně evropských jezdců, kteří cestují po celém světě a svým ježděním vždycky zanechávají dobrý dojem. Brage občas vyrazí na nějaké závody, ale věnuje se především natáčení po boku různých filmových produkcí. Z nasbíraných záběrů z loňské zimy pak sestavil svou letošní reakpitulaci. Právě tu si teď dáme a potěšíme se v ní jeho streetem a pár kousky z volného terénu. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.