Brage Richenberg - Season edit 2018

Mezi mladou generaci jezdců patří i Brage Richenberg. Tento rodák z norského Lillehammeru má venku svůj season edit 2018, který je našlapaný skvělým urban snowboardingem. Podíváme se v něm ale i do backcountry.

Brage patří mezi jezdce, kteří jsou v posledních letech hodně vidět. Patří k mladé vlně evropských jezdců, kteří cestují po celém světě a svým ježděním vždycky zanechávají dobrý dojem. Brage občas vyrazí na nějaké závody, ale věnuje se především natáčení po boku různých filmových produkcí. Z nasbíraných záběrů z loňské zimy pak sestavil svou letošní reakpitulaci. Právě tu si teď dáme a potěšíme se v ní jeho streetem a pár kousky z volného terénu. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.