Brage Richenberg - Season edit 2018

Mezi mladou generaci jezdců patří i Brage Richenberg. Tento rodák z norského Lillehammeru má venku svůj season edit 2018, který je našlapaný skvělým urban snowboardingem. Podíváme se v něm ale i do backcountry.

Brage patří mezi jezdce, kteří jsou v posledních letech hodně vidět. Patří k mladé vlně evropských jezdců, kteří cestují po celém světě a svým ježděním vždycky zanechávají dobrý dojem. Brage občas vyrazí na nějaké závody, ale věnuje se především natáčení po boku různých filmových produkcí. Z nasbíraných záběrů z loňské zimy pak sestavil svou letošní reakpitulaci. Právě tu si teď dáme a potěšíme se v ní jeho streetem a pár kousky z volného terénu. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!