Broadcast Down - Full movie

Mladá krev z Minnesoty představuje streetové minimovie Broadcast Down.

Nastupující generace riderů-​jibberů z Minnesoty má pěkně našlápnuto. Kluci výrustající v těchto končinách totiž mají jedny z nejlepších podmínek pro street snowboarding. Ve videu se představí Alex Kirkland, Eli Lamm, Brandon Kirkland, Dan Pergrin, Jamal Awadallah a další.

Kamera/​edit: Dan Pergrin & homies

Support: Rome Snowboards, Thirtytwo, Ridiculous winches, Neff, The House boardshop, Interior Plain Project, Howl, Ashbury, Arbor snowboards, Saga outerwear, Create Karma, Funtastik snowboard shop, Shred Soles

Další zajímavé články

Dew Tour Breckenridge 2018 startuje dnes!

Jeden z nejzajímavějších snowboardových závodů sezóny, Dew Tour Breckenridge, je již v plném proudu. Dnes, v pátek 14.12., se můžeme těšit na snowboardovou stránku tohoto legendárního eventu, který po včerejší lyžařské části pokračuje dále tím směrem, který nás zajímá nejvíce. Mrkněte se v našem souhrnu na všechny zásadní informace, které potřebujete znát. Odkaz na živé vysílání u nás najdete taky.

Honza ''Kaňus'' Kaňůrek vás zve na své Snowboard & Ski campy

Honza ''Kaňus'' Kaňůrek se hlásí z rakouského resortu Planai a chtěl by vás touto cestou všechny pozvat na letošní Snowboard & Ski campy, které bude pořádat na českých, rakouských, ale i švýcarských horách. Ten nejnabitější camp se pak uskuteční ve švýcarském snowparku LAAX.

Rusty Toothbrush je tu s editem z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018

Po našem Event reportu na FreerideTV pro vás máme oficiální video, které z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018 natočila parta Rusty Toothbrush, které doplňujeme menším ohlédnutím za celou akcí a hromadou fotek od Járy Sijky. Celou fotogalerii z akce najdete již teď na našem facebooku.