Burton Špindl Spring Sessions 2011 - OFFICIAL VIDEO

Dneska se ještě jednou vrátíme k závěrečné akci letošní sezóny, tedy jak už všichni víte byly Burton Špindl Spring Sessions ve Špindlu. A jak se říká, to nejlepší na konec... tady je oficiální video z akce!

V desetiminutovém videu, které pro vás v produkci organizátora akce Snowparkdesign připravilo duo Petr Velek - Vítek Kratochvíle (Merge Creative Frameworks), uvidíte nejen to nejlepší ježdění z letošních Burton Špindl Spring Sessions, ale také rozhovory s mnohými účastníky. A mnohem víc... CHECK IT! 

P.S.: Pokud jste si ještě nestihli přečíst náš report, můžete to napravit TADY. A jestli jste ještě nehlasovali do soutěže Best Event Photo Contest, určitě to UDĚLEJTE.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!