Burton Špindl Spring Sessions 2015 - Day 1

Další ročník legendární akce Burton Špindl Spring Session probíhá ode dneška ve Skiareálu Špindlerův Mlýn a Freeride.cz vám společně se Samosebou.cz přináší první čerstvý video update. Takhle to dneska vypadalo na BŠSS!

Čtvrtek 26.března byl prvním dnem letošního ročníku akce Burton Špindl Spring Sessions, která se loni jak víte kvůli špatné zimě nekonala, a i díky tomu jsme na tu letošní byli natěšení víc než kdy jindy. Snowparkdesign crew opět připravila ve Svatém Petru parádní snowpark, který začíná public částí nahoře na "Hřišti" a pokračuje na černé podél u-​rampy, kde je připraveno několik kreativních platforem s jiby. U-​rampa je také v provozu a stejně tak skok v průseku se dvěma odrazy, největší dominantou je pak tradiční corner na dojezdu sjezdovek a nechybí ani XXL party stan pro Jägermeister Party Nights.

Dnešek se nesl v duchu klidného startu, kdy se většina riderů seznamovala s překážkami. Celou noc sice pršelo, ale ráno se déšť vytratil a po celý den se tak dalo v pohodě jezdit. Dopoledne probíhala session v u-​rampě, na kterou byla spousta lidí letos hodně natěšená. Kolem jedné odpolední měl začít Anon Big Air Fortune contest, ale organizátoři se ho rozhodli přesunout na zítřek, takže proběhl alespoň trénink. Rušno bylo i v horním parku na hřišti, kde si spousta riders dávalo kolečka až sedmi překážek za sebou díky kotvě vedle parku pořád dokola. Jezdilo se i na corneru a dalších překážkách až do posledního lana.

Freeride.cz vám letos přináší společně se Samosebou.cz video daily updates, takže se vždy večer můžete těšit na edit z aktuálního dne BŠSS. Projekt Samosebou.cz má za cíl osvětu a vzdělávání ohledně třídění odpadu a my pro vás na Burton Špindl Spring Sessions třídíme každý den záběry, abyste hned večer mohli kouknout na to nejzajímavější z celého dne. Dneska se kamery a střižny chopil Martin "Bob" Hausner a tady je výsledek. Enjoy!

P.S. Fotogalerii ze dneška s fotkami od Michala Prouzy najdete TADY.

Odkazy:
www.spindl-spring-sessions.cz
www.samosebou.cz
#spindlspringsessions

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush: The Patch edit

Partička Rusty Toothbrush se po karanténě sešla v italském Prato Nevoso, aby si zajezdili v DIY parku. Mrkejte na moves od Jacka Errichiella, Alexe Stewarta, Davida Boggio, Michele Lobrano, Enrica Cagnassa, Chiara Grisoria a Arthura Pesce.

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.