Burton ŠSS 2011 - BEST EVENT PHOTO CONTEST

Nejluxusnější akce letošní sezóny je sice už skoro dva týdny za námi, budeme se k ní ale ještě dlouho vracet. Jednou ze soutěží vyhlášených pro letošní ročník byl tzv. Best Event Photo Contest, určený všem akreditovaným fotografům. Vy teď můžete hlasovat pro nejlepší fotku a ještě k tomu vyhrát parádní ceny! GO FOR IT!

ENGLISH BELOW

Pod tímto textem najdete celkem 22 soutěžních fotek od různých autorů, seřazených abecedně podle příjmení. Každý fotograf měl možnost poslat jednu vybranou fotografii z Burton Špindl Spring Sessions 2011 v kvalitním rozlišení do středy 13. dubna k nám do FRedakce. Soutěž poběží přesně 14 dnů, tedy do pátku 29. dubna.

Hlasování je snadné. Stačí když se přihlásíte ke svému Freeride.cz profilu a kliknete na tlačítko “HLASUJ/​VOTE” pod vámi vybranou fotkou. Pokud nemáte profil na Freeride.cz, pak je nejsnazší si jej založit přes tlačítko “Přihlásit přes Facebook” - tím se váš profil na Facebooku stane zároveň profilem na Freeride.cz. Nebojte se, vaše data nijak nezneužijeme, jelikož ani nemůžeme, protože Facebook nám žádná neposkytuje ;-) Kdybyste měli jakékoliv dotazy, napište na marty@freeride.cz nebo nechte vzkaz dole pod článkem.

A teď to nejzajímavější. Tři z vás hlasujících mají šanci vyhrát luxusní ceny od partnerů Burton Špindl Spring Sessions, a to konkrétně každý jeden balíček:

- iPod Shuffle 2GB (Blue, Orange nebo Pink) od firmy Impromat
- balíček od Burton Snowboards
- 2denní skipas do Špindlerova Mlýna
- Skullcandy sluchátka

Fotograf, jehož fotka získá nejvíce hlasů, pak vyhraje iPad Wifi 64GB, balíček od Burton Snowboards a 2denní permici do Špindlu.

Under this text you can find 22 photos from different photographers, ordered alphabetically by their surnames. Every one of them had an opportunity to send one chosen picture from Burton Spindl Spring Sessions 2011 event in high resolution until Wednesday 13th April to us in Freeride.cz. Competition will last exactly 14days from today that means it ends on Friday 29th April.

Voting is simple. Only thing you have to do is login to your Freeride.cz profile, click on the button “HLASUJ/​VOTE” under your favorite photo. If you don’t have a Freeride.cz profile - we suppose that as far as we are Czech website ;-) - you just simply click “Přihlásit přes Facebook” button right above the main menu, which means “Connect with Facebook”. After that, your Facebook profile becomes a Freeride.cz profile as well. Don’t worry your personal information can’t be abused, because Facebook simply doesn’t allow us to do so ;-) In case of any further questions please don’t hesitate to contact us at marty@freeride.cz or leave a message below the article.

And now comes the most interesting part. Three of you have a chance to win very nice prizes from the Burton Spindl Spring Sessions partners, concretely one package each:

- iPod Shuffle 2GB (Blue, Orange nebo Pink) by Impromat- gift package from Burton Snowboards- 2day skipass for Spindleruv Mlyn
- Skullcandy headphones

Photographer whose pictures get the most votes will win iPad Wifi 64GB, small package from Burton Snowboards and 2day skipass for Spindleruv Mlyn.

PHOTO NO. 01

photographer: Bára Berdychová (CZE)
rider: Ville Uotila
HI-​RES: link

PHOTO NO. 02

photographer: Aleš Bílý (CZE)
rider: Tomáš Tuzar
HI-​RES: link

PHOTO NO. 03

photographer: David Blažek (CZE)
rider: Ville Uotila
HI-​RES: link

PHOTO NO. 04

photographer: David Buček (CZE)
rider: Pepe Samek
HI-​RES: link

PHOTO NO. 05

photographer: Hrvoje Cemeljic (CRO)
rider: Matija Dukic
HI-​RES: link

PHOTO NO. 06

photographer: Lukas Hospod (POL)
rider: Michal Ligocki
HI-​RES: link

PHOTO NO. 07

photographer: Karel Jadrníček (CZE)
rider: Roman Dlauhý
HI-​RES: link

PHOTO NO. 08

photographer: Bálint Jaksa (HUN)
rider: Gergő Koczka
HI-​RES: link

PHOTO NO. 09

photographer: Marek Kaczkowski (POL)
rider: Michał Greń
HI-​RES: link

PHOTO NO. 10

photographer: David Karvay (CZE)
rider: Unknown
HI-​RES: link

PHOTO NO. 11

photographer: Michal Kontor (POL)
rider: Michal Ligocki
HI-​RES: link

PHOTO NO. 12

photographer: Kubo Križo (SVK)
rider: Tomáš Tuzar
HI-​RES: link

PHOTO NO. 13

photographer: Juraj Lovás (SVK)
rider: Dušan Kříž
HI-​RES: link

PHOTO NO. 14

photographer: Lucia Murínová (SVK)
rider: Kasia Kwiecien
HI-​RES: link

PHOTO NO. 15

photographer: Dasha Nosova (RUS)
rider: Denis Leontyev
HI-​RES: link

PHOTO NO. 16

photographer: Darius Orlicz (POL)
rider: Michał Surdej
HI-​RES: link

PHOTO NO. 17

photographer: Michal Oškrkaný (CZE)
rider: Roman Dlauhý
HI-​RES: link

PHOTO NO. 18
photographer: Tomasz Plenkowski (POL)
rider: Michal Ligocki
HI-​RES: link

PHOTO NO. 19

photographer: Mateusz Ploszaj (POL)
rider: Roman Dlauhý
HI-​RES: link

PHOTO NO. 20

photographer: Przemysław Skóra (POL)
rider: Filip Gutwirth
HI-​RES: link

PHOTO NO. 21
photographer: Jirka Švorc (CZE)
rider: Unknown
HI-​RES: link

PHOTO NO. 22
photographer: Kalle Tarkiainen (FIN)
rider: Niels Schack
HI-​RES: link

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.