Burton team v 16mm editu Summer End

V době digitalizace záznamu se Tyler Orton inspiroval starými záznamy a s teamem Burton Snowboards natočil edit Summer End na 16mm kameru. Konec léta byl na Mt. Hoodu v Oregonu opravdu užasný.

Již od 80. let mohou návštěvníci jezdit v resortech na Mt. Hoodu. Místní letní kempy se staly každoročním setkáním snowboardové komunity z celého světa. Ledovec dává jezdcům nádherné zázemí, a to po dobu několika letních měsíců. Letos se zde opět setkalo i několik známých z teamu Burton Snowboards a za doprovodu Tylera Ortona a dalších kameramanů mohl vzniknout tenhle parádní edit. V něm se nám ukáží Ben Ferguson, Red Gerard, Danny Davis, Gabe FergusonNik Baden.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Dew Tour Breckenridge 2018 startuje dnes!

Jeden z nejzajímavějších snowboardových závodů sezóny, Dew Tour Breckenridge, je již v plném proudu. Dnes, v pátek 14.12., se můžeme těšit na snowboardovou stránku tohoto legendárního eventu, který po včerejší lyžařské části pokračuje dále tím směrem, který nás zajímá nejvíce. Mrkněte se v našem souhrnu na všechny zásadní informace, které potřebujete znát. Odkaz na živé vysílání u nás najdete taky.

Honza ''Kaňus'' Kaňůrek vás zve na své Snowboard & Ski campy

Honza ''Kaňus'' Kaňůrek se hlásí z rakouského resortu Planai a chtěl by vás touto cestou všechny pozvat na letošní Snowboard & Ski campy, které bude pořádat na českých, rakouských, ale i švýcarských horách. Ten nejnabitější camp se pak uskuteční ve švýcarském snowparku LAAX.

Rusty Toothbrush je tu s editem z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018

Po našem Event reportu na FreerideTV pro vás máme oficiální video, které z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018 natočila parta Rusty Toothbrush, které doplňujeme menším ohlédnutím za celou akcí a hromadou fotek od Járy Sijky. Celou fotogalerii z akce najdete již teď na našem facebooku.