Burton team v 16mm editu Summer End

V době digitalizace záznamu se Tyler Orton inspiroval starými záznamy a s teamem Burton Snowboards natočil edit Summer End na 16mm kameru. Konec léta byl na Mt. Hoodu v Oregonu opravdu užasný.

Již od 80. let mohou návštěvníci jezdit v resortech na Mt. Hoodu. Místní letní kempy se staly každoročním setkáním snowboardové komunity z celého světa. Ledovec dává jezdcům nádherné zázemí, a to po dobu několika letních měsíců. Letos se zde opět setkalo i několik známých z teamu Burton Snowboards a za doprovodu Tylera Ortona a dalších kameramanů mohl vzniknout tenhle parádní edit. V něm se nám ukáží Ben Ferguson, Red Gerard, Danny Davis, Gabe FergusonNik Baden.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: Mladý slovenský zabiják Samo Jaroš

Samo Jaroš je dnes asi bez debat riderem, který si na československé scéně jde nejvíce za světovým závodním snowboardingem. Kromě toho, že Samo objíždí Světový pohár a velké závody po celém světě, má tenhle slovenský zabiják slušný trikový reportoár a zajímavý styl. Přišel tak čas mu dát u nás trochu prostoru. Dámy a pánové, Samo Jaroš!

THE WKNDRS vám představí své X-GAMES v Aspenu 2019

Letošní X GAMES v Aspenu už jsou nějaký ten pátek za námi, ale THE WKNDRS vás ještě pro jednou vezmou zpět do jejich zábavného pojetí závodu. Koukněte jakým stylem kluci závody prožívají a nahlédněte i trochu do zákulisí v novince THE WKNDRS | X Games DAD Mode .

Víkendové tipy: Lokální výzva, SlopeStyle Cup a Vimana Test Day

Kam vyrazit o víkendu? Pokud si kladete právě tuhle otázku, možná pro vás máme odpověď v našem servisu 'Víkendové tipy'. Opět vám přinášíme přehled snowboardových akcí, které se o víkendu konají.