Burton team v 16mm editu Summer End

V době digitalizace záznamu se Tyler Orton inspiroval starými záznamy a s teamem Burton Snowboards natočil edit Summer End na 16mm kameru. Konec léta byl na Mt. Hoodu v Oregonu opravdu užasný.

Již od 80. let mohou návštěvníci jezdit v resortech na Mt. Hoodu. Místní letní kempy se staly každoročním setkáním snowboardové komunity z celého světa. Ledovec dává jezdcům nádherné zázemí, a to po dobu několika letních měsíců. Letos se zde opět setkalo i několik známých z teamu Burton Snowboards a za doprovodu Tylera Ortona a dalších kameramanů mohl vzniknout tenhle parádní edit. V něm se nám ukáží Ben Ferguson, Red Gerard, Danny Davis, Gabe FergusonNik Baden.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!