Burton team v 16mm editu Summer End

V době digitalizace záznamu se Tyler Orton inspiroval starými záznamy a s teamem Burton Snowboards natočil edit Summer End na 16mm kameru. Konec léta byl na Mt. Hoodu v Oregonu opravdu užasný.

Již od 80. let mohou návštěvníci jezdit v resortech na Mt. Hoodu. Místní letní kempy se staly každoročním setkáním snowboardové komunity z celého světa. Ledovec dává jezdcům nádherné zázemí, a to po dobu několika letních měsíců. Letos se zde opět setkalo i několik známých z teamu Burton Snowboards a za doprovodu Tylera Ortona a dalších kameramanů mohl vzniknout tenhle parádní edit. V něm se nám ukáží Ben Ferguson, Red Gerard, Danny Davis, Gabe FergusonNik Baden.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

StaleLife - First day in Saas Fee

Letošní The Stomping Grounds sessions odstartovaly ve švýcarském Saas Fee na začátku října. Na místo vyrazil i Stale Sandbech v doprovodu Spennyho a venku je edit z prvního dne.

10. Stubai Premiere startuje už v pátek

Ještě než se vydáte na další opening, který si pro vás na tento víkend připravují na Stubai, máme tu pro vás aktuální informace. Díky současnému stavu sněhových podmínek proběhlo několik změn, které byste neměli přehlédnout.

Joe Sexton - Full part z filmu Waiting Room

Streetoví fanoušci, opět je tady chvíle pro vás. Legenda Joe Sexton má venku svůj full part z filmu Waiting Room, kde nám ukáže snowboarding, u kterého si sednete na prdel.