BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!

Featuring: Tess Coady, Annika Morgan, Kokomo Murase, Mia Brookes, Lauren Dermino, Zoi Synnott-Sadowski, Zak Hale, Judd Henkes, Darcy Sharpe, Torgeir Bergrem, Rene Rinnakangas, Tiarn Collins, Patroik Hofman, Sven Thorgren.

Nečekejte než Martin přijede na bílém koni a dorazte již v říjnu na rakouský ledovec Hintertux otevřít další zimní sezónu! VIDÍME SE TAM!!!

Prkna už voskuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!