BYND x MDLS 2018 Ep 3 - EU to US

Natáčení nového filmu The Future of Yesterday probíhalo nejen na evropském území, ale i za oceánem. V třetí epizodě BYND x MDLS 2018 se s Kevinem a Torem podíváme do Laaxu a na Mt. Hood.

Hodně silná sestava cestovala po boku Kevina BackstromaTora Lundstroma při natáčení letošního filmu The Future of Yesterday z produkce Beyond Medals. Dnes je tu třetí epizoda, ve které nás parta vezme nejen na evropské lokace jako třeba do Laaxu, ale vydáme se i za oceán. Na Mt. Hoodu toho kluci taky zažili až až. Na full movie se nemůžeme dočkat, zatím nám musí stačit tyhle kratší části a ta dnešní je obzvlášť vymazlená. Užívejte to s námi a těšte se, bude to velká paráda. 

Riders: Kevin Backstrom, Tor Lundstrom, Max Buri, Halldor Helgason, Ethan Morgan, Severin Van Der Meer, Sebbe De Buck a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!