BYND x MDLS 2018 Ep 3 - EU to US

Natáčení nového filmu The Future of Yesterday probíhalo nejen na evropském území, ale i za oceánem. V třetí epizodě BYND x MDLS 2018 se s Kevinem a Torem podíváme do Laaxu a na Mt. Hood.

Hodně silná sestava cestovala po boku Kevina BackstromaTora Lundstroma při natáčení letošního filmu The Future of Yesterday z produkce Beyond Medals. Dnes je tu třetí epizoda, ve které nás parta vezme nejen na evropské lokace jako třeba do Laaxu, ale vydáme se i za oceán. Na Mt. Hoodu toho kluci taky zažili až až. Na full movie se nemůžeme dočkat, zatím nám musí stačit tyhle kratší části a ta dnešní je obzvlášť vymazlená. Užívejte to s námi a těšte se, bude to velká paráda. 

Riders: Kevin Backstrom, Tor Lundstrom, Max Buri, Halldor Helgason, Ethan Morgan, Severin Van Der Meer, Sebbe De Buck a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!

Rozhovor: Zoltán Strcuľa o životě a snowboardingu v zahraničí

Slovenský rider Zoltán Strcuľa si poslední roky užívá život a snowboarding v zahraničí, který dokáže velice zajímavě skloubit se svou prací. Celkově jsme se Zoltánem probrali pár zajímavých témat ze všech oblastí a padlo slovo i na téma partnerství a nomádského života. Tak si užijte tohle počteníčko a brzy přineseme i další rozhovory z naší scény.

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.