BYND x MDLS 2018 Ep 3 - EU to US

Natáčení nového filmu The Future of Yesterday probíhalo nejen na evropském území, ale i za oceánem. V třetí epizodě BYND x MDLS 2018 se s Kevinem a Torem podíváme do Laaxu a na Mt. Hood.

Hodně silná sestava cestovala po boku Kevina BackstromaTora Lundstroma při natáčení letošního filmu The Future of Yesterday z produkce Beyond Medals. Dnes je tu třetí epizoda, ve které nás parta vezme nejen na evropské lokace jako třeba do Laaxu, ale vydáme se i za oceán. Na Mt. Hoodu toho kluci taky zažili až až. Na full movie se nemůžeme dočkat, zatím nám musí stačit tyhle kratší části a ta dnešní je obzvlášť vymazlená. Užívejte to s námi a těšte se, bude to velká paráda. 

Riders: Kevin Backstrom, Tor Lundstrom, Max Buri, Halldor Helgason, Ethan Morgan, Severin Van Der Meer, Sebbe De Buck a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!