Camp Kaprun 2018

Česká snowboardová škola ve spolupráci s Freestyle Area crew připravují na druhou polovinu dubna další ročník svého freestylového kempu. Pokud chceš vyrazit na hory a užít si jaro na sněhu, zkoukni následující pozvánku a přihlaš se.

Jaro pomalu klepe na dveře, ale tobě se ještě nechce přestat shredit? Přihlaš se na Camp KaprunRakousku (14. - 21. 4. 2018) a užij si s námi jaro plné snowboardingu!

Česká snowboardová škola ve spolupráci s Freestyle Area pořádá již třetí ročník freestylového campu, na kterém nechceš chybět! I letos bude camp probíhat v duchu „Progress or Die“ a na všechny campery čeká spousta nabitého programu, o který se budou starat coachové Martin Kaňůrek a současný mistr ČR ve slopestylu Honza Lohynský.

Campu se letos zúčastní i nadějná mládež, protože výherci dětské kategorie Českého poháruHorsefeathers Kids Tour v rámci Freeride.cz Just Ride od nás dostali cenu v podobě voucherů. 

Mimo celodenního coachingu a spousty legrace ve skvěle upraveném snowparku na ledovci Kitzsteinhorn, bude denně probíhat videocoaching a odpolední program jako slackline, grilovačka či odpočinek v sauně, která je součástí ubytování v krásných apartmánech resortu Adler.

Vedle campu zároveň poběží vzdělávací kurzy snowboardových instruktorů APUL a budou probíhat různé workshopy o technice jízdy na sjezdovce či v prašanu, kterých se samozřejmě campeři budou moci zúčastnit.

Více informací včetně ceny a registrace najdeš na stránkách Freestyle Area.

Tak čekni video z loňského ročníku, přihlašuj se a stay tuned!

Další zajímavé články

Snowparky s CZECH SKIPASSem - 1. díl

Ahoj! Jmenuju se Martin a vezmu vás na projížďku po českých snowparcích. Vyrazíme prstem po mapě z Prahy a uvidíme kam až dnes dojedeme. Bereme s sebou taky Czech Skipass, ten se bude hodit, protože platí ve všech skiareálech, do kterých zavítáme. Žádné zdržování na kase, Czech Skipass otevírá turnikety ve 23 skiareálech, takže vždy jdeme rovnou na věc!

Samo Jaroš je zpět po zranění ruky

Na den přesně rok po svém zranění ruky vyrazil aktuálně asi nejprogresivnější rider z oblasti Slovenska i Česka Samo Jaroš opět na rakouský ledovec Stubai. Tentokrát však jeho den vypadal úplně jinak. Kromě hromady technických a stylových triků, stihl natočit i dost záběrů, aby z nich mohl vzniknout tenhle edit. Mrkejte!

LibTech a GNU nově v Buyer's Guide 2019

Počasí se u nás už pěkně ochladilo a plno resortů má již odstartovanou sezónu. Vy pak vybalujete svá prkna a oblečení na ježdění a plno z vás už zjistilo, že bude potřeba obměna. Právě pro vás je tady každoroční přehled snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide, ve kterém si můžete najít přesně to, co si vaše srdce přeje. Aktuálně jsme nasadili produkty dvou dalších značek, kterými jsou LibTech a GNU.