Camp of Champions 2016 - Week B

Do kanadského Whistleru se dnes podíváme ještě jednou, a to v rámci druhého týdne letošního Camp of Champions. K jarnímu a letnímu snowboardingu patří i slunce, které většinou krásně doprovází měkký sníh. Tentokrát se ale evidentně nechtělo ukázat ve své plné kráse a tvůrci následujícího kousku se museli vypořádat s trochu jinou oblohou. To ale nebránilo riderům předvést to nejlepší ze svých dovedností. Místní železo dostalo opět pořádně zabrat a my se už teď těšíme na Céčko.

Jezdci: Marcus Rand, Lucio Majer, Liam Robinson, Mark Goodall, Derek Livingston, Aiden Hryciw, Brin Alexander, Seb Judge, David Joncas, Lucas Ouellette, Nick Elliott, Coulton Conway, Tommy Van, Darrah Reid-​MacLean, Max Eberhardt, Evan Stum, Martyn Vachon Bryce Bugera.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!