Carinthia crew na Superpark 21 - Day 1

Právě probíhá největší světová jarní akce Superpark 21. Hostí ji kalifornské středisko Mammoth Mountain a my si už včera dali první rekapitulační video. Výstupů z Mammothu bude přibývat a i dnes sem zavítáme, a to díky Carinthia crew, která zde nejen postavila a šejpuje jednu z hlavních platforem, ale také si užívá ježdění. Tady je jejich krátký sestřih z prvního dne. 

Riders: Shaun Murphy, Timmy Sullivan, Jeremy Ellenberg, Nate Haust, Max Lyons

Další zajímavé články

Premiéra videa Spike od Nitro Snowboards v třinecké hospodě!

I když už je nové video SPIKE z dílny Nitro Snowboards online, tak v pátek 28.11. 2025 si jej můžete dát pěkně prezenčně s východní partou v Třinecké lokální hospodě pod taktovkou místního srdcaře Raďula! Kdo na jeho akci někdy byl, tak ví, že tam v pátek prostě nesmí chybět!

Absolvuj školení zdarma a staň se rozhodčím snowboardingu

Láká tě práce snowboardového rozhodčího nebo se chceš dozvědět více o hodnocení freestylových závodů? Pozor školení je zítra, takže jednej rychle. Čti dále.

Český počin "Villagers" od kluků z Krkonoš je online

Duo vítkovických shapers - Filip Škrabálek a Filip Znamenáček během 2 let natáčení dali dokupy krátký streetový banger. Po dvou premiérách je filmek konečně online. Tak mrkej na to!