CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.

Snowboarding a lyžování v 10 střediscích 10 měsíců v roce!

Vydejte se na perfektně urolbované svahy, užíjte si svobodu plnou adrenalinu ve freeridových zónách nebo si zaskákejte ve snowparku. To vše a mnohem více vás čeká v celkem deseti horských střediscích, kde si dohromady můžete projet přes 200 kilometrů sjezdových tratí.

  • Jasná
  • Vysoké Tatry - Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso a Starý Smokovec
  • Špindlerův Mlýn
  • Ještěd
  • Szczyrk
  • Mölltaler Gletscher
  • Ankogel Mallnitz
  • Muttereralm Innsbruck

CHYTRÁ SEZÓNKA PREMIUM za zvýhodněnou cenu zde.

Výhody CHYTRÉ SEZÓNKY

200+ km sjezdovek
S CHYTROU SEZÓNKOU můžete lyžovat až 10 měsíců v roce na více než 200 kilometrech perfektně upravených sjezdovek.

Okamžitá platnost
Sezónka je platná i v aktuální lyžařské sezóně 2021/22 ode dne nákupu.

Večerní lyžování
Večerní lyžování ve střediscích Jasná, Špindlerův Mlýn, Ještěd a Szczyrk je v rámci CHYTRÉ SEZÓNKY zdarma.

Slevy
Pro Chytré sezonkáře platí 15% slevy ve vybraných sportovních provozech Motion a gastro provozech přímo na svahu.

Bez výluk
Lyžujte celou sezónu bez výlukových dní. Vaše CHYTRÁ SEZÓNKA platí opravdu celou sezónu.

Parkování zdarma
Pro CHYTRÉ SEZÓNKÁŘE budou dedikovaná parkoviště ve vybraných lokalitách zdarma.

Do konce dubna můžete CHYTROU SEZÓNKU PREMIUM zakoupit za 12 190 Kč. Od prosince poté za 15 990 Kč.

Kde všude CHYTROU SEZÓNKU využijete?

Jasná

Největší lyžařské středisko na Slovensku s více než 50km perfektně upravených sjezdovek prověřených hvězdami Světového Poháru. Jasná pod Chopkom je ráj pro pokročilé lyžaře, ale i pro začátečníky či rodiny s dětmi. Na své si přijdou i milovníci divoké jízdy v dvanácti rozlehlých freeridových zónách dostupných kabinovými lanovkami.

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec

Nejkrásnější lyžovačku na Slovensku zažijete ve Vysokých Tatrách. Tři špičková horská střediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec nabízejí nejlepší služby, které si zamilovaly všechny generace. Překrásné prostředí alpského charakteru, netradiční atrakce a množství rodinných eventů jsou zárukou dovolené, na kterou jen tak snadno nezapomenete.

Špindleruv Mlýn

Lyžařské středisko leží v největších horách České republiky, v Krkonoších. Na téměř 25 km sjezdovek si každý najde to své. Od profesionálů, neboť Špindlerův Mlýn hostil nejeden závod světového poháru až po začátečníky a rodiny s dětmi. Právě ti, kteří se chystají objevit kouzlo lyžování najdou u každé lanovky lyžařskou školu s plně vybavenou půjčovnou dle nejnovějších trendů.

Ještěd

Skiareál Ještěd je to pravé místo pro aktivní trávení volného času. Celoroční sportovní areál s vynikající dopravní dostupností z Prahy nebo DE/PL příhraničí v zimě nabízí na 10 km sjezdových tratí ideální podmínky pro kvalitní lyžařský zážitek. Zbrusu nová sjezdovka Skalka (2020/21) s kvalitním zázemí lyžařské školy a půjčoven je svými parametry určena pro to nejlepší rodinné lyžování i vyznavače sportovní carvingové jízdy.

Szczyrk

Szczyrk Mountain Resort je jedním z největších lyžařských středisek v Polsku. Dlouhé sjezdovky a moderní infrastruktura nepochybně zvyšují zimní atraktivitu regionu. V letní sezóně je toto místo často navštěvované turisty, díky možnostem pěší turistiku či velkému množství enduro cyklostezek dostupných ve středisku.

Mölltaler Gletscher

Jediný ledovec v Korutanských Alpách se stal pilotní akvizicí Gopassu v Rakousku. Že to byla trefa do černého, Vám prozradí panoramatické výhledy z výšky až 3122 m. Kvalitní sněhové podmínky zde najdete až 320 dní v roce, takže užít si tu lyžovačku na konci června nebo v září není nic neobvyklého.

Ankogel – Mallnitz

Ankogel – Mallnitz sice nepatří mezi největší rakouská lyžařská střediska, ale svou atmosférou, alpskými výhledy a dostupnými freeride zónami si Vás určitě získá. Nachází se v náručí národního parku Hohe Tauern, asi 30 km od střediska Mölltaler Gletscher. Zimní sezóna zde začíná zpravidla v druhé polovině prosince a trvá až do jarních měsíců.

Muttereralm

Muttereralm v tyrolských Alpách je nejmladší akvizicí v portfoliu TMR. Nabídka rezortu je skutečně pestrá. Od cyklistiky a horské cyklistiky v létě, po sáňkování a lyžování v zimě. Dobrodružná hora Muttereralm vysoko nad Innsbruckem nabízí v každém ročním období mnoho možností aktivně stráveného času.


Jedna CHYTRÁ SEZÓNKA PREMIUM, 10 středisek, sezonkářské výhody a slevy, večerní lyžování, Korutanský ledovec a nespočet lyžařských dobrodružství, které můžete zažívat už tuto sezónu. 

Publikovala

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!