Clemens Millauer - Spring park edit 2016

Clemens Millauer vyrazil na konci letošní sezóny do dvou známých rakouských středisek a natočil tady svůj jarní parkový edit. Stubai ho přivítala s parádně připravenými kickery a Dachstein pak s jednou z nejlepších jib lajn v Evropě. Pro parkové nadšence bude tento edit jak balzám na duši. Rozhodně dokoukejte do konce, protože jeho poslední triky prostě chcete vidět?... Check it... 

Děkovačka: Burton, Blue Tomato, Anon, Analog, Love, AbsolutPark

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!