Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Počasí se nám už konečně naladilo na letní notu. Je tak čas vytáhnout s partou paty z baráku a užívat si prosluněných dnů. A samozřejmě nejlépe ve společnosti snowboardingu a freeskiingu. Ano, i když léto klepe na dveře, tak nadcházející sobotu 21. května nebude o lyžařskou a snowboardovou zábavu nouze! Smíchovská náplavka se totiž přemění na epicentrum nejen adrenalinové zábavy. Už za pár dnů nás čeká a nemine letošní ročník Coolife Festu 2022, který nám v matce stověžaté pořádně rozproudí krev v žilách. A proč o víkendu vyrazit na břeh Vltavy? Lákadel je opravdu hodně!

Coolife Fest 2022

Coolife Fest 2022 otevře svoje braný v 11:00 velitelského času. Vstupný je tentokrát grátis, takže můžete veškerý chechátky směle nechat třeba na baru. Už od poledních hodin nás začnou bavit a rozptylovat nejrůznější sportovní exhibice. Těšit se můžete na flyboard show Petra Civína, jetboardy zas rozpálí partička okolo Maylowa Silvera. A pak už přijde na řadu freeskiing a snowboarding! Přímo na hladině Vltavy totiž stejně jako minule vyroste skok, kde si naše elita bude užívat jedinečnou atmosféru skákání v našem hlavním městě. Dorazí jak současná mladá krev tak zkušení matadoři, kteří skoro pamatují, když za pomy a kotvy platili v Kčs. Bavit se každopádně budeme všichni!

loňský ročník

Jenže to pořád není všechno! Jedním ze zlatých hřebů je mistrovství ČR na BMX v minirampě , která vyroste přímo na pontonu na vodní hladině. V programu pak ještě taky třeba najdeme Highjump a Skydivers Freestyle Show a chybět nebudou ani nejrůznější přednášky, workshopy a filmy. A co by to bylo za víkendovou pohodu bez večerního mecheche! Poslední slovo si totiž vezme liberecký raper Paulie Garand a pak už se všichni hezky spořádaně přesunou na afterparty na Cargo Gallery! Sobota tak bude napěchovaná až po okraj! Na neděli si ale radši moc aktivit nedomlouvejte, den volna na zotavenou bodne… V sobotu se vidíme! 

Program Coolife Fest 2022:

Web Coolife Festu najdeš zde. Facebook událost zde.

na náplavce nebude chybět

Maty Vránek
Další články autora

Na SNB sekci publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

Polka Zuza Witych odvypráví svůj příběh ve filmu "Zuza - Far From The Peaks"

Polská freeridová hvězda Zuza Witych se dočká vlastního filmu...

Podíváme se na týmový závod Obsidian 2023

V rámci Winter Games NZ se jel hodně zajímavý týmový kontest Obsidian 2023 a my se teď na něj vydáme...