Copper Chronicles 2016 - 6th edition

Do střediska Woodward Copper se dnes podíváme ještě jednou. Je tu totiž šestý díl série Copper Chronicles 2016, která nás letos provází již od konce ledna. Mysleli jsme, že pátým dílem to letos zkončí, ale opak je pravdou. Šestka je tady a s ní i parta nadšenců, kteří si to užívají i v létě. Ještě aby ne, když mají k dispozici takovéto luxusní podmínky. Podívej se na aktuální podmínky v místním Pipeline Parku.

Jezdci: Tony Wagner, Andy Weber, Holly Tetzlaf, Benji Farrow, Bobby Van Houten, Dillon Wilson, David Faircloth, Jon Koch, Brett Esser, Corinne Pasela, Stephon Deifer, Mark Pairitz, Jordan Hoffart, Jared McDaniel, Tylor Berreth, Mike Gray, Bryan WatsonScotty Vine.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!