Další testovačka “Test The Best“ již tento víkend na Bukové hoře!

Již tento víkend se na Bukové hoře aneb Červené vodě rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i závod v podobě jízdy o Krále Bukové hory. Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Snowboard Zezula TEST THE BEST

Po loňské odmlce jsme zpět s naším snowboardovým test centrem TEST THE BEST! Tentokrát vyrážíme do Skiresortu Buková hora (Červená voda), kde můžeš zdarma otestovat to nejlepší od snowboardových značek Arbor, Nidecker, Gravity, Flow, Nitro ale i lyže Armada. Kromě testování na tebe čeká i sobotní JÍZDA O KRÁLE BUKOVÉ HORY, kde budeš mít možnost prokázat své jezdecké i pivní dovednosti a vyhrát hromadu cen!

Snowboard Zezula crew

Lokalita: Skiresortu Buková hora (Červená voda)
Datum: Sobota 5.2. 2022, 09:00 - 15:00
               Neděle 6.2. 2022, 09:00 - 14:00
Jízda o krále Bukové hory v sobotu od 16:00.

Facebook událost Test The Best by Snowboard Zezula

Pokud tě na akci něco zaujme, nebo už teď koukáš po výbavě, tak koukni na Snowboard Zezula.

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!