Další testovačka “Test The Best“ již tento víkend na Bukové hoře!

Již tento víkend se na Bukové hoře aneb Červené vodě rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i závod v podobě jízdy o Krále Bukové hory. Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Snowboard Zezula TEST THE BEST

Po loňské odmlce jsme zpět s naším snowboardovým test centrem TEST THE BEST! Tentokrát vyrážíme do Skiresortu Buková hora (Červená voda), kde můžeš zdarma otestovat to nejlepší od snowboardových značek Arbor, Nidecker, Gravity, Flow, Nitro ale i lyže Armada. Kromě testování na tebe čeká i sobotní JÍZDA O KRÁLE BUKOVÉ HORY, kde budeš mít možnost prokázat své jezdecké i pivní dovednosti a vyhrát hromadu cen!

Snowboard Zezula crew

Lokalita: Skiresortu Buková hora (Červená voda)
Datum: Sobota 5.2. 2022, 09:00 - 15:00
               Neděle 6.2. 2022, 09:00 - 14:00
Jízda o krále Bukové hory v sobotu od 16:00.

Facebook událost Test The Best by Snowboard Zezula

Pokud tě na akci něco zaujme, nebo už teď koukáš po výbavě, tak koukni na Snowboard Zezula.

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.