Další testovačka “Test The Best“ již tento víkend na Bukové hoře!

Již tento víkend se na Bukové hoře aneb Červené vodě rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i závod v podobě jízdy o Krále Bukové hory. Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Snowboard Zezula TEST THE BEST

Po loňské odmlce jsme zpět s naším snowboardovým test centrem TEST THE BEST! Tentokrát vyrážíme do Skiresortu Buková hora (Červená voda), kde můžeš zdarma otestovat to nejlepší od snowboardových značek Arbor, Nidecker, Gravity, Flow, Nitro ale i lyže Armada. Kromě testování na tebe čeká i sobotní JÍZDA O KRÁLE BUKOVÉ HORY, kde budeš mít možnost prokázat své jezdecké i pivní dovednosti a vyhrát hromadu cen!

Snowboard Zezula crew

Lokalita: Skiresortu Buková hora (Červená voda)
Datum: Sobota 5.2. 2022, 09:00 - 15:00
               Neděle 6.2. 2022, 09:00 - 14:00
Jízda o krále Bukové hory v sobotu od 16:00.

Facebook událost Test The Best by Snowboard Zezula

Pokud tě na akci něco zaujme, nebo už teď koukáš po výbavě, tak koukni na Snowboard Zezula.

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.