Další testovačka “Test The Best“ již tento víkend na Červenohorském sedle!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle rozběhne pořádná testovačka snowboardového gearu pod taktovkou Snowboard Zezula.

Snowboardové akce TEST THE BEST je zpět i v této zimě a vy se již tento víkend můžete těšit na další zastávku snowboardového testovacího centra na Červenohorském sedle! Na místě můžete otestovat nejnovější snowboardový gear a ulehčit si bolehlav při výběru dalšího partnera na nadcházející zimy. Tak neváhejte a vydejte se 04. 02. 2023 nebo 05. 02. 2023 na Červenohorské sedlo na pořádnou testovačku! Sami víme, že není nic lepšího, než si snowboardy pořádně otestovat!

Lokalita: Červenohorské sedlo
Datum: Sobota 04. 02. 2022, 09:00 - 15:00
               Neděle 05. 02. 2022, 09:00 - 14:00

Pokud tě na akci něco zaujme, nebo už teď koukáš po výbavě, tak koukni na Snowboard Zezula.

Další zastávky:

Test The Best x Buková hora
18. 2. 2023

Test The Best x Dolní Morava
25. - 26. 2. 2023

Test The Best x Kraličák
4. - 5. 3. 2023

Test The Best x Mladé Buky
8. - 10. 3. 2023

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!