Další testovačka “Test The Best“ již tento víkend na Červenohorském sedle!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle rozběhne pořádná testovačka snowboardového gearu pod taktovkou Snowboard Zezula.

Snowboardové akce TEST THE BEST je zpět i v této zimě a vy se již tento víkend můžete těšit na další zastávku snowboardového testovacího centra na Červenohorském sedle! Na místě můžete otestovat nejnovější snowboardový gear a ulehčit si bolehlav při výběru dalšího partnera na nadcházející zimy. Tak neváhejte a vydejte se 04. 02. 2023 nebo 05. 02. 2023 na Červenohorské sedlo na pořádnou testovačku! Sami víme, že není nic lepšího, než si snowboardy pořádně otestovat!

Lokalita: Červenohorské sedlo
Datum: Sobota 04. 02. 2022, 09:00 - 15:00
               Neděle 05. 02. 2022, 09:00 - 14:00

Pokud tě na akci něco zaujme, nebo už teď koukáš po výbavě, tak koukni na Snowboard Zezula.

Další zastávky:

Test The Best x Buková hora
18. 2. 2023

Test The Best x Dolní Morava
25. - 26. 2. 2023

Test The Best x Kraličák
4. - 5. 3. 2023

Test The Best x Mladé Buky
8. - 10. 3. 2023

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!