Další testovačka “Test The Best“ již tento víkend v Deštné v Orlických horách!

Již tento víkend se v Deštné v Orlických horách rozběhne pořádná testovačka snowboardového gearu pod taktovkou Snowboard Zezula.

Po loňské odmlce jsme zpět s naším snowboardovým test centrem TEST THE BEST! Tentokrát vyrážíme do Skicentra Deštné v Orlických horách , kde můžeš zdarma otestovat to nejlepší od snowboardových značek Arbor, Nidecker, Gravity, Flow a Burton. Kromě testování na tebe čeká i sobotní Grill 'n' Grind Session, kde budeš mít možnost zakousnout rail nebo kus masa a vyhrát hromadu cen od Snowboard Zezula, Náplavka HK, Kohoutková a Joker!
Během večerka bude grill k dispozici pro všechny návštěvníky a jejich dobroty.

Snowboard Zezula crew

Lokalita: Deštné v Orlických horách
Datum: Sobota 19.2. 2022, 09:00 - 15:00
               Grill 'n' Grind Session: 18 - 22 h
               Neděle 20.2. 2022, 09:00 - 14:00

Facebook událost Test The Best by Snowboard Zezula

Pokud tě na akci něco zaujme, nebo už teď koukáš po výbavě, tak koukni na Snowboard Zezula.

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!