Dayze - Training Dayze full movie

Na Nový rok japonská parta Dayze vydala své historicky první full video s názvem "Training Dayze".

V tomto půlhodinovém kousku se můžete těšit na streetový i backcountry snowboarding od kreativních riderů, mezi které mimojiné patří i Yusaku Horii, Ryosuke HoriiKeegan Valaika. Dále se ve videu objeví i méně známí ale talentovaní japonští jezdci. Celý film je poskládaný ze záběrů od mnoha profesionálních kameramanů, kteří ridery doprovázeli na cestách za nejlepšími podmínkami Japonskem, USAEvropou.

Ve filmu dále účinkují: Kazuhei Nomura, Hayate Yasunaga, Kaede Yasunaga, Taro Hamada, Jar Head, Ryu Nonogaki, Masaki Kitae, Yuta Kobayashi

Kamera: Brock Nielsen, Shane Charlebois, Justin Here, David Vladyka, Jacob Durham, Masanori Kamiya, Kiyomasa Kawasaki, Sam Fenton, Riley Erickson, Tateha Sakamoto, Mizou, W.A.R.U.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.