DC Snowboarding - Sympatex Collection 2018

Sháníte oblečení, které vám zaručí skvělou nepromokavost, odolnost vůči větru a funkční prodyšnost? DC Snowboarding přichází s novou kolekcí oblečení s membránou Sympatex. Tuto technologii si představíme v následujícím článku.

DC Snowboarding představuje novou kolekci ve spolupráci s nejmodernější technologií Sympatex®. Jedná se o doposud nejlepší outwear kolekci, která byla vyvinuta tak, aby splňovala ty nejnáročnější požadavky, optimální výkon, ochranu a komfort i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách. 

Membrána Sympatex kombinuje nejmodernější technologie, 100% nepromokavost, větru odolnost a aktivovatelnou prodyšnost, která zajišťuje všestrannost v jakýchkoliv podmínkách. Membrána se stává prodyšnější, jakmile teplota těla stoupá a umožňuje rozptylování vlhkosti při zachování absolutní nepromokavosti. Kromě všech těchto výkonnostních vlastností je membrána Sympatex 100% recyklovatelná.

DC Sympatex Collection posouvá level snowboardového oblečení, zahrnuje bundu Command 30K a kalhoty Nomad 30K. Membránu Sympatex však také naleznete v kolekci DC SPT, kde dosahuje nepromokavosti 45K.

Sympatex Collection 2018 najdete jak na oficiálních stránkách značky www.dcshoes.com/snow tak v přehledu vybavení FREERIDE.CZ BUYER´S GUIDE 2018.

Další zajímavé články

Nové přírůstky v Buyer's Guide 2019 - DC a Gravity

Nepolevujeme v přidávání dalších produktů do nejrozsáhlejšího přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 a dnes pro vás máme informaci o nových značkách, které posílily letošní ročník.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Sencor podporuje českou freestylovou scénu

Již několik sezón můžete na freestyle scéně sledovat výrobce akčních kamerek Sencor, která do tohoto segmentu slušně šlape již několik posledních let. Záměrem této značky je přirozeně stále se zlepšující technologický vývoj a inovace, zvyšování objemu prodejů a tímto snižování koncových cen, ale také chuť část financí z prodejů vracet zpět na freestyle scénu. A jakou formou probíhá zmiňovaná podpora scény se dočtete právě v tomto článku.