Devíti letá Anniina z Finska vám ukáže její streetové skills

Tahle devíti letá holčina z Finska to na streetech zabíjí na railech, které jsou někdy skoro dvakrát větší než ona samotná. Je dost šílené, kam se snowboarding za poslední roky posunul a Anniina je dokonalým příkladem. Koukněte na pár záběrů, které se nedostali do videa ''The Uninvited''.

Sledujte Anniinu na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.

ThirtyTwo je tu letos opět s luxusní řadou snowboardových bot!

ThirtyTwo je pro nás v podstatě definicí snowboardových bot. Co jiného si představíte, když se řekne jméno téhle legendární snowboardové značky, za kterou jezdí JP Walker a nově třeba i Halldór Helgason? Možná vás překvapí, že 32 má v nabídce i zajímavý outerwear a doplňky. Ty si ale představíme později. Pojďme se nyní podívat na letošní kolekci pánských snowboardových bot, která je v ČR k dostání ve Snowboardelu.

Shredbots v čele s Torsteinem to zabili v Saas Fee

Saas Fee edity z místního Stomping Grounds snowparku teď prostě letí a celý internet se nimi jen hemží. Ale ony jsou všechny prostě fakt dobré a my si nemůžeme pomoct a posíláme mezi vás další video. Tentokrát od Shredbots v čele s legendou Torsteinem. Enjoy.